Reklama
reklama

Dvojice nakupovala bez zaplacení a na ostrahu vytáhl muž nůž

Nepříjemný zážitek má za sebou pracovník ostrahy obchodu na Malinovského náměstí. Při své službě si všiml dvojice mladých lidí, která se vydala nakoupit, ovšem zaplatit nehodlala. Policisté žádají o pomoc pří pátrání po ozbrojených zlodějích.

Muž s dívkou si vybrali kávu, sprchový gel a čokoládovou tyčinku a rychle prošli kolem pokladen. Venku se pak dali na útěk. Ostraha je dostihla až v taxíku v Benešově ulici, který zastavila. Tam se muži z ochranky podařilo zadržet ženu, která u sebe měla kradené věci, komplic se dal na útěk. Potud by se jednalo o vcelku běžný příběh. Vzápětí se ale vrátil na místo spolupachatel. Na ostrahu namířil nůž a nekompromisně vyžádal propuštění ženy. Strážný vzhledem k pochopitelné obavě o své zdraví pachatelku pustil. Přestože z krádeže v prodejně existuje poměrně kvalitní videozáznam, kriminalisté dosud povedenou dvojici nedopadli.  „Pokud by vám byl někdo z dvojice povědomý, obraťte se prosím na kriminalisty prostřednictvím tísňové linky 158,“ požádal mluvčí policie Pavel Šváb.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře