Reklama
reklama

Dvojice nakupovala bez zaplacení a na ostrahu vytáhl muž nůž

Nepříjemný zážitek má za sebou pracovník ostrahy obchodu na Malinovského náměstí. Při své službě si všiml dvojice mladých lidí, která se vydala nakoupit, ovšem zaplatit nehodlala. Policisté žádají o pomoc pří pátrání po ozbrojených zlodějích.

Muž s dívkou si vybrali kávu, sprchový gel a čokoládovou tyčinku a rychle prošli kolem pokladen. Venku se pak dali na útěk. Ostraha je dostihla až v taxíku v Benešově ulici, který zastavila. Tam se muži z ochranky podařilo zadržet ženu, která u sebe měla kradené věci, komplic se dal na útěk. Potud by se jednalo o vcelku běžný příběh. Vzápětí se ale vrátil na místo spolupachatel. Na ostrahu namířil nůž a nekompromisně vyžádal propuštění ženy. Strážný vzhledem k pochopitelné obavě o své zdraví pachatelku pustil. Přestože z krádeže v prodejně existuje poměrně kvalitní videozáznam, kriminalisté dosud povedenou dvojici nedopadli.  „Pokud by vám byl někdo z dvojice povědomý, obraťte se prosím na kriminalisty prostřednictvím tísňové linky 158,“ požádal mluvčí policie Pavel Šváb.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Komentáře