Reklama
reklama

Dvojice měla napěchované batohy alkoholem a cigaretami

Policisté z Oddělení hlídkové služby v těchto dnech vyjížděli do Mariánského údolí v Líšni, kde mělo docházet k vloupání do restaurace. Hlídka dorazila na místo a spatřila tři utíkající osoby. 

Jednalo se o oznamovatele, který pronásledoval zloděje. Mladíci se rozdělili a každý běžel jiným směrem. Ani jeden z nich nereagoval na výzvy policistů k zastavení, ale i přes veškerou snahu se jim utéct nepodařilo. Devatenáctiletému mladíkovi došly síly a snažil se schovat v lesním porostu, kde ho vzápětí našel jeden z policistů. Šestnáctiletý mladík se vydal do strmého kopce a byl dostižen druhým policistou asi po sto metrech. Z dalšího šetření vyplynulo, že mladí zloději se vloupali do objektu přes okno a pobrali cigarety, alkohol a peníze, čímž způsobili majiteli celkovou škodu přes patnáct tisíc korun. Svůj lup při útěku ponechali v batozích před vstupními dveřmi do občerstvení. Dále již měla dvojice co vysvětlovat na policejní služebně. Oběma za krádež může hrozit pobyt za mřížemi

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře