Reklama
reklama

Dvanáctiletý kluk kamarádovi nevěřil, že má pravý brazilský míč. Tak mu dal pěstí

Neobvyklý případ na neobvyklém místě zaměstnal ve čtvrtek brněnské strážníky. Když jim desetiletý chlapec volal, že došlo k napadení mezi jeho kamarády na dětském hřišti u Horáckého náměstí, vyrazili na místo.

Tam zjistili, že přítomný dvanáctiletý kluk prý poměrně hrubým způsobem napadl o dva roky mladšího kamaráda. Nevěřil mu, že vlastní brazilský míč, a tak ho několikrát udeřil silně pěstí do tváře.

„Strážníci uplakaného napadeného chlapce vyhledali a všimli si, že má značně oteklý a namodralý obličej. Matce, která s ním po šarvátce přišla na hřiště, doporučili okamžité vyhledání lékaře,“ popsal mluvčí Městské policie Brno Jakub Ghanem.

Rodiče útočníka policisté kontaktovali doma a případ předali k sociálním pracovníkům k prověření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře