Reklama
reklama

Dvanáctiletý kluk kamarádovi nevěřil, že má pravý brazilský míč. Tak mu dal pěstí

Neobvyklý případ na neobvyklém místě zaměstnal ve čtvrtek brněnské strážníky. Když jim desetiletý chlapec volal, že došlo k napadení mezi jeho kamarády na dětském hřišti u Horáckého náměstí, vyrazili na místo.

Tam zjistili, že přítomný dvanáctiletý kluk prý poměrně hrubým způsobem napadl o dva roky mladšího kamaráda. Nevěřil mu, že vlastní brazilský míč, a tak ho několikrát udeřil silně pěstí do tváře.

„Strážníci uplakaného napadeného chlapce vyhledali a všimli si, že má značně oteklý a namodralý obličej. Matce, která s ním po šarvátce přišla na hřiště, doporučili okamžité vyhledání lékaře,“ popsal mluvčí Městské policie Brno Jakub Ghanem.

Rodiče útočníka policisté kontaktovali doma a případ předali k sociálním pracovníkům k prověření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře