Reklama
reklama

Dvanáctiletý kluk kamarádovi nevěřil, že má pravý brazilský míč. Tak mu dal pěstí

Neobvyklý případ na neobvyklém místě zaměstnal ve čtvrtek brněnské strážníky. Když jim desetiletý chlapec volal, že došlo k napadení mezi jeho kamarády na dětském hřišti u Horáckého náměstí, vyrazili na místo.

Tam zjistili, že přítomný dvanáctiletý kluk prý poměrně hrubým způsobem napadl o dva roky mladšího kamaráda. Nevěřil mu, že vlastní brazilský míč, a tak ho několikrát udeřil silně pěstí do tváře.

„Strážníci uplakaného napadeného chlapce vyhledali a všimli si, že má značně oteklý a namodralý obličej. Matce, která s ním po šarvátce přišla na hřiště, doporučili okamžité vyhledání lékaře,“ popsal mluvčí Městské policie Brno Jakub Ghanem.

Rodiče útočníka policisté kontaktovali doma a případ předali k sociálním pracovníkům k prověření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře