Reklama
reklama

Dvacetiletá řidička srazila důchodkyni. Ta zranění podlehla

Tragická dopravní nehoda se odehrála v sobotu v sedm hodin večer v ulici Měšťanská v Hodoníně. Na přechodu pro chodce u autobusové zastávky poblíž sběrného dvora srazilo osobní vozidlo přecházející ženu. Lékaři ji nedokázali zachránit. Policie hledá svědky nehody.

Dvacetiletá řidička Škody Octavie jela v sobotu večer od centra Hodonína směrem na Rohatec. Na přechodu pro chodce u autobusové zastávky poblíž sběrného dvora narazila do přecházející osmasedmdesátileté ženy. Chodkyně při nehodě utrpěla těžké zranění, kterému i přes rychlou lékařskou péči později podlehla. Zkoušky potvrdily, že řidička v době nehody nebyla ovlivněna žádnou návykovou látkou.

Dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty nyní zjišťují míru zavinění jednotlivých účastnic a přesný průběh nehody. Uvítali by svědectví náhodných svědků, kteří srážku zahlédli. Okolo místa nehody projížděl také autobus, který na zastávce u sběrného dvora zastavoval a pokračoval směrem ke hřbitovu. Svědci se mohou ozvat na linku 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře