Reklama
reklama

Dva cizinci vykradli náklaďák zaparkovaný před brněnským nákupním centrem. Chyceni byli až v Praze

Brněnští kriminalisté  v těchto dnech sdělili podezření z přečinu krádež dvěma mužům ve věku šestadvacet a dvaačtyřicet let, oba jsou původem ze sousedního státu. 

Dvojice se minulý týden ve čtvrtek za užití násilí vloupala do nákladního vozidla, které bylo zaparkované  před obchodním centrem v ulici Skandinávské. Muži rozbili okénko a z auta vzali sportovní tašku s oblečením, dále peněženku s doklady a mobilní telefon a z místa zmizeli. Další část příběhu se odehrála v Praze, kam muži o víkendu docestovali v odcizeném vozidle. Řidič spáchal dopravní přestupek a padl tak do oka městským strážníkům. Hlídka při prověření celé situace zjistila, že vozidlo nepatří nikomu z osádky a pojala podezření, že se v autě nachází i kradené věci. Cestou pražských policistů tak muži putovali zpět do Brna. Za jejich jednání jim nyní hrozí až dvouleté vězení.

Autor: 
admin
Aktuálně
Stavební práce v ulici Hladíkova v Brně-Černovicích započali dnes 24. března 2018. Pro Brňany to znamená uzavření pravého jízdní pruhu směrem do centra. Uzavírka z důvodu oprav krytu vozovky potrvá...
24.03.2018 - 12:00
Centrum města se dlouhodobě potýká s nedostatečným počtem veřejných toalet. Městská část Brno- -střed vymyslela poněkud zvláštní řešení.
24.03.2018 - 09:08
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Komentáře