Reklama
reklama

Důchodkyni napadl soused, policisté našli podezřelého

Čtyřiasedmdesátiletou ženu napadl v pondělí dopoledne při venčení psa její stejně starý soused. Údajně k tomu neměl žádný důvod, i přesto však žena dostala ránu do zad a vyslechla si řadu vulgárních urážek.

Její dcera zavolala na linku 156, kde popsala, že matka utrpěla silný šok, nebyla schopna mluvit a naprázdno lapala po dechu. Na místo přijeli záchranáři. „Ženě hlídka poskytla předlékařskou pomoc a předala ji zdravotníkům. Sanitka pak důchodkyni převezla do nemocnice na chirurgii,“ popsal mluvčí policie Jakub Ghanem.

Policistům se podařilo zjistit jméno i bydliště podezřelého muže. Toho v danou chvíli nebylo možné zastihnout, a tak případ postoupili správnímu orgánu k došetření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Komentáře