Reklama
reklama

Důchodkyně našla na ulici tašku s revolverem Ruger a stovkou nábojů

Na víkend bude zřejmě dlouho vzpomínat pětaosmdesátiletá žena. Na parkovišti v Dunajské ulici v brněnské městské části Starý Lískovec našla tašku s revolverem Ruger a stovkou nábojů. Tašku i zbraň donesla na služebnu strážníkům.

Kromě revolveru byl v plátěné tašce také značkový fotoaparát. "Strážníci pak našli muže, na kterého je zbraň registrovaná. Protože k povinnostem držitele zbraně patří mít ji pod neustálou kontrolou, což platí také o střelivu, je dotyčný podezřelý z porušení zákona o zbraních a střelivu," informoval mluvčí Městské policie Brno Pavel Šoba.

 

Strážníci předali případ k dořešení republikové policii.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře