Reklama
reklama

Důchodkyně našla na ulici tašku s revolverem Ruger a stovkou nábojů

Na víkend bude zřejmě dlouho vzpomínat pětaosmdesátiletá žena. Na parkovišti v Dunajské ulici v brněnské městské části Starý Lískovec našla tašku s revolverem Ruger a stovkou nábojů. Tašku i zbraň donesla na služebnu strážníkům.

Kromě revolveru byl v plátěné tašce také značkový fotoaparát. "Strážníci pak našli muže, na kterého je zbraň registrovaná. Protože k povinnostem držitele zbraně patří mít ji pod neustálou kontrolou, což platí také o střelivu, je dotyčný podezřelý z porušení zákona o zbraních a střelivu," informoval mluvčí Městské policie Brno Pavel Šoba.

 

Strážníci předali případ k dořešení republikové policii.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře