Reklama
reklama

Drama na komíně! Muž se svlékl a z výšky 100 metrů házel dolů oblečení

V pondělí, krátce před čtvrtou hodinou odpolední, se v Hodoníně na jednom z elektrárenských komínů usadil muž, který házel dolů své oblečení. Dramatická situace, která mohla skončit pádem muže z výšky 100 metrů, skončila dobře. Podle policistů to osmadvacetiletý muž udělal proto, že se rozešel s partnerkou.

Situaci komplikoval přivolaným policistů a záchranářům fakt, že muž byl na samém vrcholku komína ve výšce 100 metrů a nebylo s ním tedy možné nijak komunikovat. "Policisté, kteří samotný zákrok řídili, se rozhodli na místo přivolat policejního vyjednavače z Brna. Do jeho příjezdu však zbývala více než jedna hodina. Přítomný lékař však konstatoval, že muž na komíně se nemusí tak dlouhou dobu udržet a vlivem horka a případné dehydratace by mohlo dojít k jeho pádu. Policisté se tedy rozhodli nečekat dojezdu vyjednavače, ale jednat okamžitě. Na komín tedy vyslali lezeckou skupinu hasičů," popsal zásah mlubčí policie Petr Zámečník.

 

Přes vysílačku pak začali policisté s mužem na komíně komunikovat a vyjednávání se ubíralo dobrým směrem. Pak čtyři členové hasičského lezeckého oddílu bezpečně dostali muže z komína až dolů, kde si jej do své péče přebral lékař. Po nezbytném ošetření doporučil převoz osmadvacetiletého muže do psychiatrické léčebny, kam jej také zasahující policisté doprovodili. A proč k události došlo? Za vším stojí nešťastná láska a rozchod s partnerkou.

 

  
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře