Reklama
reklama

Do ledvin bodl opilec mladíka v Brně před hlavním nádražím

Zatím neznámého mladíka pobodal v noci poblíž brněnského hlavního nádraží sedmadvacetiletý opilý muž. Až po výslechu svědků bude jasné, co přesně se stalo, strážníci totiž na místo dorazili až v okamžiku, kdy muž ležel s bodnou ranou v oblasti ledvin na chodníku.

Zatímco autobusové rozjezdy nabíraly u hlavního nádraží cestující, do půli těla svlečený sedmadvacetiletý mladík útočil na dalšího muže.  "Před přicházející hlídkou strážníků ještě na ležícího soka zakřičel, že mu ukopne hlavu, a s nadávkami se skutečně rozběhl jeho směrem. Strážníci však stihli muže včas zpacifikovat, použili proti němu donucovací prostředky a nasadili mu pouta dříve, než mohl už téměř bezvládnému mladíkovi ještě více ublížit," uvedl mluvčí městské policie Jakub Ghanem.

 

Zraněnému poskytl první pomoc policista a mladík pobodaný v oblasti ledvin okamžitě odjel se záchrankou do nemocnice. Viditelně opilý agresor skončil na záchytce, jejíž sanitce strážníci poskytli z bezpečnostních důvodů doprovod. případ policie dál vyšetřuje.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře