Reklama
reklama

Do auta s plošinou narazilo auto. Dělník, který z ní spadl, zemřel

Do auta se stavební výškovou plošinou, ze které prováděli práce dělníci ve Vídeňské ulici v Brně, v úterý odpoledne narazilo auto. Náraz shodil z desetimetrové výšky dělníka. Muže pak ještě přejelo projíždějící auto a po převozu do nemocnice zemřel. Policie nehodu, která zablokovala dopravu na jihu Brna, vyšetřuje.

Vážná a tragická nehoda zcela uzavřela provoz ve směru z Brna na Vídeň. Při nehodě byl těžce zraněn muž, který spadl z plošiny. Po převozu do nemocnice bohužel zemřel. „Zásah záchranné služby na místě byl téměř okamžitý, protože tým rychlé lékařské pomoci z Pohořelic byl v tu chvílí nedaleko od místa nehody. Zraněnému byla ihned poskytnuta urgentní péče, byl napojen na umělou plicní ventilaci, byly mu podány všechny potřebné léky a také byla provedena nezbytně nutná fixace těla,“ popsala zásah záchranářů mluvčí Barbora Zuchová.

Při nehodě se lehce zranily další dvě osoby - žena a dítě. Oba  lékaři ošetřili a následně transportovali do brněnských nemocnic.

Příčiny nehody vyšetřují policisté.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře