Reklama
reklama

Další loupežné přepadení v Brně. Muž s nožem v ruce vtrhl na benzinku

Brněnští kriminalisté pátrají po muži podezřelém z loupežného přepadení čerpací stanice v ulici Hviezdoslavově. Loupež se stala 11. října kolem půl deváté večer. Pachatel přišel na benzinku s nožem v ruce a po obsluze požadoval vydání peněz.  

Když muž, který přišel do prodejny benzinové pumpy vytáhl nůž, vyděšená žena na pultem otevřela pokladnu a podala muži šest tisíc korun. Pachatel sebral peníze a z místa odešel. Jeho příchod na čerpací stanici ale zachytila průmyslová kamera.

„Policisté proto na základě záběrů žádají občany o pomoc při pátrání. Jakékoliv informace k pohybu či pobytu muže na záznamu prosím neprodleně sdělte policistům přes tísňovou linku 158,“ požádala veřejnost o pomoc mluvčí policie Andrea Straková.  

Podle kamerového záznamu je lupičem asi třicetiletý muž, vysoký přibližně 190 cm, silnější postavy a má kulatý zjizvený obličej.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře