Reklama
reklama

Dal si extázi a usedl na motorku, pak se přiznal policistům

Na motorce bez registrační značky se po Brně projížděl osmadvacetiletý řidič. V Drobného ulici jej v pátek zastavili strážníci. Nejen, že řídil pod vlivem drog, ale ještě měl zakázáno řídit, protože podobného trestu se dopustil už loni.

„Dechová zkouška byla negativní, horší to bylo ale s testem na drogy. Řidič uvedl, že požil extázi. Následoval převoz na odběr krve. Lustrací v evidencích jsme zjistili, že řidič se obdobného jednání dopustil již v loňském roce,“ upřesnil policejní mluvčí Pavel Šváb.

Za loňský přešlap měl zakázáno řídit, to však nerespektoval, a tak mu na konto přibyde kromě řízení pod vlivem návykové látky i maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Nezodpovědný muž rozšířil počet řidičů přistižených v letošním roce za řízení pod vlivem drog.

„Jen v Brně jich bylo od začátku roku do konce dubna 245, což je o alarmujících 138 případů více, než za stejné období loňského roku,“ vyjmenoval Šváb.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře