Reklama
reklama

Čtyřletý syn sledoval z postýlky matku, když doma vyráběla pervitin

Otřesným způsobem si opatřovala peníze jednatřicetiletá žena, která vyráběla pervitin v jednom z bytů v Černých Polích a následně ho i distribuovala drogově závislým. U vaření drogy jí asistoval i její čtyřletý syn.

Pervitinovou laboratoř si podle policie žena udělala přímo ve svém bytě, u postýlky se čtyřletým synem. Policisté ji zadrželi přímo při přípravě drog, vedle sebe přitom měla v postýlce svého čtyřletého syna. V pokoji byly také další chemikálie, léky a laboratorní sklo potřebné k výrobě pervitinu.

„Kromě podezřelé ženy byl také v pokojíčku v postýlce její čtyřletý syn a v bytě další dvě osoby čtyřiatřicetiletý muž a čtyřiadvacetiletá žena,“ uvedla mluvčí policie Andrea Straková.  Nikdo z uvedené trojice nebyl v minulosti trestán, za nedovolenou výrobu omamných a psychotropních látek jim však nyní může hrozit až pět let za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře