Reklama
reklama

Čtyřkolkář zemřel na chodníku, stroj se na něho převrátil

Tragické následky měla v sobotu večer havárie čtyřkolky v Drnovicích na Vyškovsku. Její šestačtyřicetiletý řidič tam podle prvotních zjištění policie na místě jel ve směru na Ježkovice, nezvládl řízení, najel na chodník, kde se jeho stroj převrátil a spadl na řidiče. Ten při nehodě na následky vážných zranění zemřel. Další okolnosti nehody zůstávají v šetření policie. Jak se ukázalo, řidič usedl na čtyřkolku i přes to, že měl uložen zákaz řízení.

Další dopravní nehoda se stala v neděli v Brně. Při srážce s osobním autem a skútru se zranili muž a žena, kteří jeli na skútru.

Komplikovaný zásah absolvovali brněnší záchranáři o víkendu také na Brněnské přehradě. Tým záchranářů byl vyslán k ošetření mladé ženy, která utrpěla poranění po upadnutí. Zásah se odehrál v okolí brněnské přehrady v nedostupném terénu. Velké sanitní vozidlo se dostalo až k pacientce, která byla na jedné straně břehu, a záchranáři zraněnou ošetřili. Vzhledem k terénu nebylo možné bezproblémově odjet s velkým sanitním vozidlem z místa zásahu. Na místo byl tedy poslán další tým a hasiči. Ti transportovali mladou pacientku po ošetření přes řeku na druhou stranu, kde byla do péče převzeta dalšího týmu RZP a následně odvezena do nemocnice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře