Reklama
reklama

Cizinci viděli loupež a zadrželi pachatele

Muži přepadli dvaaosmdesátiletou paní a vzali jí kabelku, ve které bylo deset korun. 

V celách vazební věznice tráví nyní svůj čas dva muži ve věku osmadvacet a pětačtyřicet let. Oba čelí obvinění z loupeže. Muži si před několika dny v Bystrci vytipovali starší paní a rozhodli se ji okrást. Mladší z dvojice oslovil dvaaosmdesátiletou ženu na náměstí 28. dubna s dotazem kolik je hodin. Starší muž čekal opodál a situaci sledoval. Seniorka mladíkovi odpověděla a ten vzápětí uchopil její kabelku a snažil se ji vytrhnout. Žena při přetahování upadla na zem, naštěstí utrpěla jen odřeniny. Povedená dvojice následně z místa odběhla k nedaleké služebně Městské policie. Přímo před vchodem začali muži kabelku, ve které byly jen dva klíče a deset korun, prohledávat. Celé jejich jednání zaregistrovali dva cizinci, kteří neváhali a podezřelé muže zadrželi do příchodu místních strážníků. Dvojice následně skončila na brněnské kriminálce, kde měla co vysvětlovat. Oba podezřelí mají již bohatou trestní minulost a nyní jim hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
V centru Brna vzniká z iniciativy městské části Brno-střed zcela nový galerijní bod ve veřejném prostoru. Na Šilingrově náměstí, v místě souběhu ulic Dominikánské a Starobrněnské, dojde k vytvoření...
15.08.2017 - 07:40
Tísňovou linku brněnské městské policie využil včera po druhé hodině ráno svědek, který podle svých slov sledoval na parkovišti v Bohunické ulici zloděje.
14.08.2017 - 07:51
Dětské hřiště a pískoviště na náměstí 28. října dostalo novou ochranou plachtu.
12.08.2017 - 08:12
Komentáře