Reklama
reklama

Cizince řádícího v Králově Poli prý nebavil život a měl vztek

Policejní hlídka operující před půlnocí v královopolské Palackého ulici nevěřila svým očím. Po ulici proti nim šel muž, který udeřil do výlohy jednoho z obchodů.

Pak se mu asi nelíbily dveřní zvonky sousedního domu. Nejdříve do nich kopnul, pak je vyrval ze zdi.

Ve vytržení ochranné fólie jednoho z oken domu už mu hlídka zabránila. Kupodivu střízlivý muž měl pro své přinejmenším podivné chování svérázné vysvětlení.

Je prý na cestě ze zaměstnání, navíc život nestojí za nic a má vztek.

Hlídce také přiznal, že ještě před tím, než jej policisté zajistili, rozkopal v sousedních ulicích několik popelnic a poškodil čtyři zaparkovaná auta.

Přestože se opravdu nestandardně chovající třicetiletý cizinec ochotně hlásil k náhradě způsobené škody, musí počítat se stíháním za výtržnictví a poškození cizí věci.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře