Reklama
reklama

Číšnice se před agresory zamkla v pivnici

Čtyři návštěvníci bystrcké pivnice byli  v pondělí v noci tak agresivní vůči hostům i obsluze, že se před nimi číšnice zamkla uvnitř podniku. 

Čtyřicetiletá zaměstnankyně vykázala devatenáctiletou ženu a její tři známé z provozovny kvůli nadávkám, které údajně adresovali ostatním zákazníkům. Než dívka pivnici opustila, udeřila prý ještě číšnici do obličeje a způsobila jí drobné krvácející zranění. S odchodem z podniku se ovšem čtveřice nehodlala smířit a nedošla dál než za jeho dveře, do kterých zvenčí usilovně tloukla. Právě tam mladou ženu a tři podezřelé muže ve věku mezi 18 a 39 lety zastihli i přivolaní strážníci. Čtveřice byla vulgární i na ně a nedbala na jejich výzvy až do okamžiku, kdy na místo přispěchala vypomoci i hlídka psovodů. Nejstaršího muže, jenž absolutně nekontroloval své chování, převezla sanitka na záchytku. Stejně jako zbytek skupiny je podezřelý z několika přestupků, mimo jiné proti občanskému soužití a proti veřejnému pořádku. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře