Reklama
reklama

Chtěli dvacet korun, hrozí jim za to až deset let

Brněnští kriminalisté v těchto dnech obvinili z loupeže dva mladíky ve věku jednadvacet a třiadvacet let. Dvojice si ve vestibulu hlavního nádraží vytipovala jednadvacetiletého muže, zastoupila mu cestu a požadovala po něm vydání dvaceti korun. 

Když muž odmítl, jeden z mladíků vytáhl nůž a namířil mu ho k tělu. Přepadený utekl a zavolal na tísňovou linku. Dvojice následně z místa také zmizela. Na základě oznámení poškozeného se rozběhla pátrací akce. Policisté do hodiny oba mladíky vypátrali v blízkosti nádraží. Neúspěšní lupiči skončili na služebně, kde se ke svému jednání doznali. Nyní jim hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře