Reklama
reklama

Chlípník se na internetu vydával za čtrnáctiletou Pavlu. Nabízel dívkám brigádu

Díky jedné z dívek, která se svěřila svým rodičům, se policii podařilo vypátrat muže, který zneužíval mladé dívky. Když si pro něj kriminalisté přišli, ani netušili, že jsou na začátku rozsáhlého případu. V průběhu vyšetřování, které stále probíhá, vyšlo najevo, že dívek, které muž zneužil, jsou zhruba dvě stovky.

Muž si vytvořil dva profily na sociální síti. Jako „Pavla (14let)“ oslovoval dívky. Při chatu pak nabízel výhodné brigády. Jejich předmětem bylo natáčení sexuálních praktik. Videa pak měla směřovat na americký kontinent. Pokud se některá z dívek „neodolatelnou“ nabídkou nechala zlákat, sjednala jí schůzku s „producentem Danem (19)“.

Ten dívkám vysvětlil, že sedmdesát tisíc je za natáčení porna. Odměnu do pěti tisíc slíbil těm, které se přes web kameru nechali natočit při autoerotických hrátkách. Která z dívek chtěla vydělávat při „pornobrigádách“, musela nejdřív prokázat své sexuální dovednosti.

„Pro dívky si devětadvacetiletý muž jezdil i k jejich bydlišti. Sexuálně nedotčeným obětem nabízel „první zkušenost“ zdarma jako prémii. Pokud se některá z dívek domáhala peněz za odvedenou „práci“, přestal s ní komunikovat a našel si jinou,“ popsal případ mluvčí policie Pavel Šváb.

Podle dosavadních výsledků šetření takto fungoval minimálně tři roky. Rodiče dětí se pravdu o virtuální komunikaci svých ratolestí a hlavně jejím pokračování dozvídali až od kriminalistky, která má případ na starosti.

Muž je od února vyšetřován vazebně a na své zvrhlé potřeby si musí nechat zajít chuť. Za pohlavní zneužívání a svádění k pohlavnímu styku a ohrožování výchovy dítěte, nezletilých a mladistvých dívek mu hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Už to bude téměř měsíc, kdy se silnice v brněnském středu zahalily do modré barvy. Jak se vede modrým zónám a jak funguje rezidentní parkování v reálu?
23.09.2018 - 18:18
K neobvyklému obyvateli řeky Svitavy vyrazili v pátek dopoledne strážníci do Tkalcovské ulice.
23.09.2018 - 08:54
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Komentáře