Reklama
reklama

Chlípník se na internetu vydával za čtrnáctiletou Pavlu. Nabízel dívkám brigádu

Díky jedné z dívek, která se svěřila svým rodičům, se policii podařilo vypátrat muže, který zneužíval mladé dívky. Když si pro něj kriminalisté přišli, ani netušili, že jsou na začátku rozsáhlého případu. V průběhu vyšetřování, které stále probíhá, vyšlo najevo, že dívek, které muž zneužil, jsou zhruba dvě stovky.

Muž si vytvořil dva profily na sociální síti. Jako „Pavla (14let)“ oslovoval dívky. Při chatu pak nabízel výhodné brigády. Jejich předmětem bylo natáčení sexuálních praktik. Videa pak měla směřovat na americký kontinent. Pokud se některá z dívek „neodolatelnou“ nabídkou nechala zlákat, sjednala jí schůzku s „producentem Danem (19)“.

Ten dívkám vysvětlil, že sedmdesát tisíc je za natáčení porna. Odměnu do pěti tisíc slíbil těm, které se přes web kameru nechali natočit při autoerotických hrátkách. Která z dívek chtěla vydělávat při „pornobrigádách“, musela nejdřív prokázat své sexuální dovednosti.

„Pro dívky si devětadvacetiletý muž jezdil i k jejich bydlišti. Sexuálně nedotčeným obětem nabízel „první zkušenost“ zdarma jako prémii. Pokud se některá z dívek domáhala peněz za odvedenou „práci“, přestal s ní komunikovat a našel si jinou,“ popsal případ mluvčí policie Pavel Šváb.

Podle dosavadních výsledků šetření takto fungoval minimálně tři roky. Rodiče dětí se pravdu o virtuální komunikaci svých ratolestí a hlavně jejím pokračování dozvídali až od kriminalistky, která má případ na starosti.

Muž je od února vyšetřován vazebně a na své zvrhlé potřeby si musí nechat zajít chuť. Za pohlavní zneužívání a svádění k pohlavnímu styku a ohrožování výchovy dítěte, nezletilých a mladistvých dívek mu hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Komentáře