Reklama
reklama

Chlípník se na internetu vydával za čtrnáctiletou Pavlu. Nabízel dívkám brigádu

Díky jedné z dívek, která se svěřila svým rodičům, se policii podařilo vypátrat muže, který zneužíval mladé dívky. Když si pro něj kriminalisté přišli, ani netušili, že jsou na začátku rozsáhlého případu. V průběhu vyšetřování, které stále probíhá, vyšlo najevo, že dívek, které muž zneužil, jsou zhruba dvě stovky.

Muž si vytvořil dva profily na sociální síti. Jako „Pavla (14let)“ oslovoval dívky. Při chatu pak nabízel výhodné brigády. Jejich předmětem bylo natáčení sexuálních praktik. Videa pak měla směřovat na americký kontinent. Pokud se některá z dívek „neodolatelnou“ nabídkou nechala zlákat, sjednala jí schůzku s „producentem Danem (19)“.

Ten dívkám vysvětlil, že sedmdesát tisíc je za natáčení porna. Odměnu do pěti tisíc slíbil těm, které se přes web kameru nechali natočit při autoerotických hrátkách. Která z dívek chtěla vydělávat při „pornobrigádách“, musela nejdřív prokázat své sexuální dovednosti.

„Pro dívky si devětadvacetiletý muž jezdil i k jejich bydlišti. Sexuálně nedotčeným obětem nabízel „první zkušenost“ zdarma jako prémii. Pokud se některá z dívek domáhala peněz za odvedenou „práci“, přestal s ní komunikovat a našel si jinou,“ popsal případ mluvčí policie Pavel Šváb.

Podle dosavadních výsledků šetření takto fungoval minimálně tři roky. Rodiče dětí se pravdu o virtuální komunikaci svých ratolestí a hlavně jejím pokračování dozvídali až od kriminalistky, která má případ na starosti.

Muž je od února vyšetřován vazebně a na své zvrhlé potřeby si musí nechat zajít chuť. Za pohlavní zneužívání a svádění k pohlavnímu styku a ohrožování výchovy dítěte, nezletilých a mladistvých dívek mu hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře