Reklama
reklama

Bývalí partneři mají problém spolu komunikovat. Přetahují se i o domácího mazlíčka

Zapeklitý případ v těchto dnech řeší policisté z Obvodního oddělení Brno-Výstaviště. Již koncem října se na policii obrátila čtyřiadvacetiletá žena s oznámením, že přišla z práce domů, dveře od bytu byly otevřené, uvnitř přeházené věci a navíc zmizela kočka. 

Při šetření na místě hlídka zjistila, že v bytě byl bývalý přítel slečny, se kterým se právě majetkově vypořádává a přebral si své věci. Dveře bytu žena ráno při odchodu do zaměstnání patrně nedovřela a kočka tak odešla neznámo kam. Nedošlo tedy k žádnému protiprávnímu jednání a policisté slečnu poučili, kam se obrátit při hledání domácího mazlíčka. Včera ovšem telefonovala přes tísňovou linku žena opět s oznámením, že ji její bývalý přítel kočku odcizil a jako provokaci umísťuje její fotky na sociální síť. Navíc zjistila, že ex-partner kupoval v nedávné době kočičí WC a další potřeby, takže je přesvědčená, že kočku má doma. S oznámením se měla obrátit i na Městské státní zastupitelství a Městskou policii. I těmito partnerskými neshodami se policisté musí zabývat, proto případ zadokumentovali a snaží se zjistit další skutečnosti.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře