Reklama
reklama

Brutálně zbil barmanku půllitrem, pak utekl se šedesáti tisíci

Neuvěřitelný případ řeší brněnští kriminalisté v těchto dnech. V pátek dopoledne zamířil doposud neznámý muž do nonstop baru v ulici Čeňka Růžičky, tam nečekaně napadl barmanku a okradl ji.

Kolem desáté hodiny dopolední muž přišel do baru, posadil se na venkovní zahrádku, objednal si pivo a chvilku si v podniku obhlížel situaci. Po chvíli přišel za barmankou dovnitř a požádal ji o rozměnění dvoustovky. „V okamžiku, kdy se žena sehnula pro peníze, pachatel na ni prudce zaútočil. Narazil ji na stěnu a vhodil ji na zem do skladu. Sedmadvacetiletou ženu pak několikrát udeřil půllitrem do hlavy,“ popsala jihomoravská policejní mluvčí Andrea Straková.

Poté ukradl peněženku zvanou číšnický flek s hotovostí šedesát tisíc korun a odešel. Mladá barmanka skončila v nemocnici. Nebylo to však poprvé, kdy muž vkročil do baru. Navštívil jej již o dva dny dříve a z baru nepozorovaně také odcizil číšnický flek. V obou případech jeho jednání zaznamenaly bezpečnostní kamery.

Jedná se o muže ve středních letech, vysokého asi sto osmdesát centimetrů. Má delší, spíše světlejší vlasy a celkově působil zanedbanějším dojmem. „Policisté se obrací na veřejnost s žádostí o spolupráci při pátrání po uvedeném muži. Jakékoliv informace, které by mohly pomoci při vyšetřování, neprodleně sdělte policistům na lince 158,“ dodala Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře