Reklama
reklama

Brutálně zbil barmanku půllitrem, pak utekl se šedesáti tisíci

Neuvěřitelný případ řeší brněnští kriminalisté v těchto dnech. V pátek dopoledne zamířil doposud neznámý muž do nonstop baru v ulici Čeňka Růžičky, tam nečekaně napadl barmanku a okradl ji.

Kolem desáté hodiny dopolední muž přišel do baru, posadil se na venkovní zahrádku, objednal si pivo a chvilku si v podniku obhlížel situaci. Po chvíli přišel za barmankou dovnitř a požádal ji o rozměnění dvoustovky. „V okamžiku, kdy se žena sehnula pro peníze, pachatel na ni prudce zaútočil. Narazil ji na stěnu a vhodil ji na zem do skladu. Sedmadvacetiletou ženu pak několikrát udeřil půllitrem do hlavy,“ popsala jihomoravská policejní mluvčí Andrea Straková.

Poté ukradl peněženku zvanou číšnický flek s hotovostí šedesát tisíc korun a odešel. Mladá barmanka skončila v nemocnici. Nebylo to však poprvé, kdy muž vkročil do baru. Navštívil jej již o dva dny dříve a z baru nepozorovaně také odcizil číšnický flek. V obou případech jeho jednání zaznamenaly bezpečnostní kamery.

Jedná se o muže ve středních letech, vysokého asi sto osmdesát centimetrů. Má delší, spíše světlejší vlasy a celkově působil zanedbanějším dojmem. „Policisté se obrací na veřejnost s žádostí o spolupráci při pátrání po uvedeném muži. Jakékoliv informace, které by mohly pomoci při vyšetřování, neprodleně sdělte policistům na lince 158,“ dodala Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
V sobotu 14. 7. zahájí v Brně provoz nové středisko RETRO-USE na adrese Francouzská 36. Podobné zařízení ve Škrobárenské ulici v Brně-Černovicích, které fungovalo od roku 2016, ke stejnému dni...
14.07.2018 - 08:45
Komentáře