Reklama
reklama

Brněnští kriminalisté si posvítili na jednu z ubytoven

Od minulého týdne se zodpovídají z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy dvě ženy a dva muži ve věku od 43 do 55 let. 

Na jedné z brněnských ubytoven tyto osoby čile obchodovaly s heroinem a občas sortiment doplnily o pervitin. Při samotném zákroku se kriminalistům z toxi-týmu snažil jeden z podezřelých zmizet, ale policisté ho zadrželi a vrátili se s ním do jeho pokoje. Ačkoliv obyvatelé ubytovny vehementně tvrdili, že o ničem podobném neví, při domovní prohlídce kriminalisté objevili stříkačku s drogou, několik psaníček a další dealerské propriety. Jejich pozornosti neuniklo ani pouzdro na brýle v odpadkovém koši, kde bylo dalších devět psaníček nachystaných k distribuci. Rovněž policisté zajistili 18 500 korun pocházejících z trestné činnosti. Všem podezřelým hrozí v krajním případě až pětiletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře