Reklama
reklama

Brněnská barmanka má za sebou velmi nepříjemný zážitek

Brněnští kriminalisté řeší loupež, která se stala v baru na Mendlově náměstí. Pachatel navíc velice nevybíravě napadl barmanku. Policie po něm pátrá, má k dispozici fotografie.

Dosud neznámý pachatel dorazil do baru ve čtvrt na dvanáct dopoledne a vypil několik piv. Kolem poledne pak požádal devatenáctiletou barmanku, aby mu vysvětlila systém hry na automatech. Ve vedlejší místnosti ji nevybíravě napadl a potom ji zamknul na WC. Když jí odcizil volně dostupné peníze, vrátil se k toaletám. Přes dveře ženě vyhrožoval a chtěl, aby mu prozradila, kde je uschována další finanční hotovost. Dívku vzápětí zatáhnul do skladu, kde ji opět fyzicky napadl. Nakonec si z baru odnesl zhruba padesát tisíc korun i sklenici, ze které popíjel pivo. Barmanka neutrpěla vážná zranění, ale velmi nepříjemný zážitek ji možná zabrání v návratu do práce.

„Pachatel mluvil česky bez přízvuku. Jde o muže ve věku asi 40 let, vysoký byl 180 cm, měl střední postavu, tmavé středně dlouhé lehce prošedivělé vlasy. Informace k pachateli můžete poskytnout prostřednictvím tísňové linky 158,“ požádal o pomoc při dopadení pachatele mluvčí policie Pavel Šváb.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře