Reklama
reklama

Brněnská barmanka má za sebou velmi nepříjemný zážitek

Brněnští kriminalisté řeší loupež, která se stala v baru na Mendlově náměstí. Pachatel navíc velice nevybíravě napadl barmanku. Policie po něm pátrá, má k dispozici fotografie.

Dosud neznámý pachatel dorazil do baru ve čtvrt na dvanáct dopoledne a vypil několik piv. Kolem poledne pak požádal devatenáctiletou barmanku, aby mu vysvětlila systém hry na automatech. Ve vedlejší místnosti ji nevybíravě napadl a potom ji zamknul na WC. Když jí odcizil volně dostupné peníze, vrátil se k toaletám. Přes dveře ženě vyhrožoval a chtěl, aby mu prozradila, kde je uschována další finanční hotovost. Dívku vzápětí zatáhnul do skladu, kde ji opět fyzicky napadl. Nakonec si z baru odnesl zhruba padesát tisíc korun i sklenici, ze které popíjel pivo. Barmanka neutrpěla vážná zranění, ale velmi nepříjemný zážitek ji možná zabrání v návratu do práce.

„Pachatel mluvil česky bez přízvuku. Jde o muže ve věku asi 40 let, vysoký byl 180 cm, měl střední postavu, tmavé středně dlouhé lehce prošedivělé vlasy. Informace k pachateli můžete poskytnout prostřednictvím tísňové linky 158,“ požádal o pomoc při dopadení pachatele mluvčí policie Pavel Šváb.

Autor: 
redakce
Aktuálně
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Komentáře