Reklama
reklama

Barmanky děsil nožem! Policisté pátrají po pachateli dvou loupežných přepadení.

Brněnští kriminalisté intenzivně pátrají po muži podezřelém ze dvou loupežných přepadení heren. Pokaždé si peníze vynutil velice surovým způsobem, v ruce měl u toho nůž.

V uplynulých dnech navštívil podnik v ulici Veveří, kde na obsluhu vytáhl vystřelovací nůž a dožadoval se vydání peněz. Kromě barmanky byla v baru také provozní, kterou muž shodil na zem. Zaměstnankyně za barem raději agresivnímu muži vydala necelých pět tisíc korun, což mu ovšem nestačilo a sebral ještě mobilní telefon provozní.

 

O den později se pachatel vypravil do baru v ulici Pekařské. Zamířil k výherním automatům, kam za ním přišla i obsluha. I tentokrát na barmanku vytáhl nůž a odnesl si asi dva tisíce korun.

 

Pachatel má asi 35 až 40 let, je 185 centimetrů vysoký a štíhlý. Má tmavé vlasy, podlouhlý obličej i nos, tmavší pleť. Hovoří česky bez přízvuku. „V jednom případě měl dioptrické brýle a zelený klobouk, v obou případech měl na sobě stejnou bundu. Byla tmavé, patrně zelené, barvy a na zádech má bílý čtvercový obrazec a pod ním bílý pruh,“ dodala k případu mluvčí policie Andrea Straková s tím, že policie žádá o jakékoliv informace o tomto nebezpečném muži. Sdělit je můžete  policistům na kterékoliv služebně, případně využijete tísňovou linku 158.

 

  

 

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře