Reklama
reklama

Barmanky děsil nožem! Policisté pátrají po pachateli dvou loupežných přepadení.

Brněnští kriminalisté intenzivně pátrají po muži podezřelém ze dvou loupežných přepadení heren. Pokaždé si peníze vynutil velice surovým způsobem, v ruce měl u toho nůž.

V uplynulých dnech navštívil podnik v ulici Veveří, kde na obsluhu vytáhl vystřelovací nůž a dožadoval se vydání peněz. Kromě barmanky byla v baru také provozní, kterou muž shodil na zem. Zaměstnankyně za barem raději agresivnímu muži vydala necelých pět tisíc korun, což mu ovšem nestačilo a sebral ještě mobilní telefon provozní.

 

O den později se pachatel vypravil do baru v ulici Pekařské. Zamířil k výherním automatům, kam za ním přišla i obsluha. I tentokrát na barmanku vytáhl nůž a odnesl si asi dva tisíce korun.

 

Pachatel má asi 35 až 40 let, je 185 centimetrů vysoký a štíhlý. Má tmavé vlasy, podlouhlý obličej i nos, tmavší pleť. Hovoří česky bez přízvuku. „V jednom případě měl dioptrické brýle a zelený klobouk, v obou případech měl na sobě stejnou bundu. Byla tmavé, patrně zelené, barvy a na zádech má bílý čtvercový obrazec a pod ním bílý pruh,“ dodala k případu mluvčí policie Andrea Straková s tím, že policie žádá o jakékoliv informace o tomto nebezpečném muži. Sdělit je můžete  policistům na kterékoliv služebně, případně využijete tísňovou linku 158.

 

  

 

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře