Reklama
reklama

Balíček s novým telefonem nechal muž v autě. Radost z dárku má zloděj

Za pouhé tři minuty přišel mladý muž ze Znojemska o svůj vánoční dárek. Na poště si vyzvedl balíček s novým mobilním telefonem, který mu vzápětí z auta na parkovišti ukradl pohotový zloděj. Policie se snaží zloděje vypátrat.

 Radost i zklamání z nové věci zažil během včerejšího dne muž ze Znojemska. Na poště si vyzvedl balíček s novým mobilním telefonem. Přístroj uložil do batohu a v odpoledních hodinách se ještě zastavil v obchodním domě na Jarošově ulici ve Znojmě. Auto zaparkoval a na tři minuty se vzdálil. Udělal však velkou chybu. Batoh nechal na viditelném místě uvnitř vozu a navíc ani nezamkl. Jeho chvilková nepřítomnost troufalému zloději naprosto stačila. Bez námahy se zmocnil zavazadla a zmizel.

„Muži tím vznikla škoda téměř pět tisíc korun. Této nepříjemnosti však šlo snadno předejít. Mohl vzít batoh s sebou nebo alespoň uložit na bezpečnějším místě,“ upozornila mluvčí policie Lenka Drahokoupilová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře