Reklama
reklama

Balíček s novým telefonem nechal muž v autě. Radost z dárku má zloděj

Za pouhé tři minuty přišel mladý muž ze Znojemska o svůj vánoční dárek. Na poště si vyzvedl balíček s novým mobilním telefonem, který mu vzápětí z auta na parkovišti ukradl pohotový zloděj. Policie se snaží zloděje vypátrat.

 Radost i zklamání z nové věci zažil během včerejšího dne muž ze Znojemska. Na poště si vyzvedl balíček s novým mobilním telefonem. Přístroj uložil do batohu a v odpoledních hodinách se ještě zastavil v obchodním domě na Jarošově ulici ve Znojmě. Auto zaparkoval a na tři minuty se vzdálil. Udělal však velkou chybu. Batoh nechal na viditelném místě uvnitř vozu a navíc ani nezamkl. Jeho chvilková nepřítomnost troufalému zloději naprosto stačila. Bez námahy se zmocnil zavazadla a zmizel.

„Muži tím vznikla škoda téměř pět tisíc korun. Této nepříjemnosti však šlo snadno předejít. Mohl vzít batoh s sebou nebo alespoň uložit na bezpečnějším místě,“ upozornila mluvčí policie Lenka Drahokoupilová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře