Reklama
reklama

Balíček s novým telefonem nechal muž v autě. Radost z dárku má zloděj

Za pouhé tři minuty přišel mladý muž ze Znojemska o svůj vánoční dárek. Na poště si vyzvedl balíček s novým mobilním telefonem, který mu vzápětí z auta na parkovišti ukradl pohotový zloděj. Policie se snaží zloděje vypátrat.

 Radost i zklamání z nové věci zažil během včerejšího dne muž ze Znojemska. Na poště si vyzvedl balíček s novým mobilním telefonem. Přístroj uložil do batohu a v odpoledních hodinách se ještě zastavil v obchodním domě na Jarošově ulici ve Znojmě. Auto zaparkoval a na tři minuty se vzdálil. Udělal však velkou chybu. Batoh nechal na viditelném místě uvnitř vozu a navíc ani nezamkl. Jeho chvilková nepřítomnost troufalému zloději naprosto stačila. Bez námahy se zmocnil zavazadla a zmizel.

„Muži tím vznikla škoda téměř pět tisíc korun. Této nepříjemnosti však šlo snadno předejít. Mohl vzít batoh s sebou nebo alespoň uložit na bezpečnějším místě,“ upozornila mluvčí policie Lenka Drahokoupilová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře