Reklama
reklama

Autojeřáb za osm milionů korun shořel hasičům přímo před očima

Osmimilionovou škodou skončil požár autojeřábu na silnici první třídy I/54 u Strážovic na Hodonínsku. Oheň jej zachvátil poté, co pomáhal vyprostit o pár kilometrů dále u Ždánic jiný autojeřáb po dopravní nehodě. Na silničním tahu mezi Kyjovem a Brnem se tak většinu dne jezdilo pouze jedním pruhem, na krátkou dobu museli zasahující hasiči silnici úplně uzavřít.

Kuriózní případ začal pro hasiče před osmou hodinou ráno, když přijeli vyprostit převrácený autojeřáb po nehodě. Na místě nakonec jen likvidovali únik pohonných hmot, protože majitel zajistil příjezd autojeřábu, který měl havarované vozidlo dostat zpět na kola. To se nakonec povedlo za pomoci dvou autojeřábů. "Jenže po odjezdu z místa nehody začal pomáhající autojeřáb hořet. Tento zásah jsme zakončili až po šestnácté hodině a škoda na tomto autojeřábu je zhruba osm milionů," upřesnil Petr Příkazský z hasičského sboru. 

 

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře