Reklama
reklama

Auto se čelně srazilo s linkovým autobusem. Nepřipoutaný mladík zemřel

Včera večer se stala tragická dopravní nehoda mezi obcemi Ochoz a Březina na Brněnsku. Čelně se při ní střetlo osobní auto s autobusem. Devatenáctiletý spolujezdec v autě, který nebyl připoután, bohužel na místě nehody zemřel.

Poté, co k nehodě dorazili hasiči, vyprostili z auta řidiče, který měl zranění v obličeji. Druhý muž ležel mimo vozidlo bez známek života. „Při nehodě utrpěl mladý muž zranění neslučitelná se životem a i přes snahu svědků o resuscitaci nebylo možné život mladíka zachránit. Další mladý muž utrpěl vážná zranění, ale byl při vědomí. Zasahující týmy jej na místě ošetřily a následně transportovaly na Urgentní příjem brněnského traumacentra,“ uvedla mluvčí záchranářů Barbora Zuchová.

Příčinu nehody policisté vyšetřují.

Hasiči uklidili silnici, která byla včera večer déle jak tři hodiny uzavřena. Žádný z cestujících v autobusu nebyl zraněn.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře