Reklama
reklama

Auto jelo předními koly jen po ráfcích. Opilé řidičce to vůbec nevadilo

Kuriózním způsobem na sebe minulý týden upozornila policisty šestatřicetiletá cizinka, která usedla za volant svého Fordu značně posilněná alkoholem. Vozidlo projíždějící brněnskými Černovicemi bylo na první pohled špatně ovladatelné, obě přední kola totiž jela pouze po ráfcích a jedno z nich mělo roztrženou pneumatiku.

Bezpečnost silničního provozu ohrožoval nejen technický stav vozu, ale i zdravotní způsobilost jeho řidičky. Žena se chovala zmateně a jevila známky podnapilosti, hlídka cizinecké policie ji proto podrobila dechové zkoušce, která prokázala více než dvě promile alkoholu v dechu. Cizinka se k požití alkoholu před jízdou přiznala. Vypila prý dvě deci vodky a pak se autem vydala do práce. Poté, co policistům vysvětlila genezi svého nebezpečného jednání, trvala na tom, že musí do práce a bude pokračovat v jízdě. Dalším úkonům se bránila natolik, že policisté museli použít donucovací prostředky. Ženě zadrželi řidičský průkaz a umístili ji do policejní cely. Po provedení dalších úkonů policejní inspektor ženě sdělil podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který jí hrozí až jeden rok za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře