Reklama
reklama

Agresivní ženich napadl nejen novomanželku, ale také policejní hlídku

Příběh jako z telenovely se začal odvíjet uplynulou sobotu. Ve večerních hodinách dostala policie  oznámení, že v Hustopečích před místním hotelem dochází k potyčce. 

Podle získaných informací měl muž napadat nejen verbálně, ale také fyzicky ženu.

Když policisté na místo přijeli, uviděli mladšího muže, který si agresivitu začal vybíjet i na nich. Nejdříve jim sprostě nadával a pak na hlídku zaútočil. V jednání pokračoval i poté, kdy byl policisty vyzván, aby svého jednání zanechal. Teprve použití donucovacích prostředků násilníka zklidnilo.

Kolegové muže zadrželi a převezli na policejní služebnu. Dechová zkouška jasně prokázala, že agresivitu podpořil také alkohol – 29letý muž „nadýchal“ přes dvě promile. Kromě toho vyšlo najevo, že právě sobotní den byl pro muže výjimečný - před několika hodinami vstoupil do stavu manželského. Ovšem na dobré chování k nevěstě, kterou na ulici napadal, zřejmě zapomněl.

Nicméně na sobotní zážitek hned tak nezapomene. Kromě toho, že mu hrozí obvinění z trestného činu násilí proti úřední osobě, může vzpomínat i na to, že svatební noc strávil v policejní cele.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře