Reklama
reklama

Agresivní ženich napadl nejen novomanželku, ale také policejní hlídku

Příběh jako z telenovely se začal odvíjet uplynulou sobotu. Ve večerních hodinách dostala policie  oznámení, že v Hustopečích před místním hotelem dochází k potyčce. 

Podle získaných informací měl muž napadat nejen verbálně, ale také fyzicky ženu.

Když policisté na místo přijeli, uviděli mladšího muže, který si agresivitu začal vybíjet i na nich. Nejdříve jim sprostě nadával a pak na hlídku zaútočil. V jednání pokračoval i poté, kdy byl policisty vyzván, aby svého jednání zanechal. Teprve použití donucovacích prostředků násilníka zklidnilo.

Kolegové muže zadrželi a převezli na policejní služebnu. Dechová zkouška jasně prokázala, že agresivitu podpořil také alkohol – 29letý muž „nadýchal“ přes dvě promile. Kromě toho vyšlo najevo, že právě sobotní den byl pro muže výjimečný - před několika hodinami vstoupil do stavu manželského. Ovšem na dobré chování k nevěstě, kterou na ulici napadal, zřejmě zapomněl.

Nicméně na sobotní zážitek hned tak nezapomene. Kromě toho, že mu hrozí obvinění z trestného činu násilí proti úřední osobě, může vzpomínat i na to, že svatební noc strávil v policejní cele.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře