Reklama
reklama

Agresivní ženich napadl nejen novomanželku, ale také policejní hlídku

Příběh jako z telenovely se začal odvíjet uplynulou sobotu. Ve večerních hodinách dostala policie  oznámení, že v Hustopečích před místním hotelem dochází k potyčce. 

Podle získaných informací měl muž napadat nejen verbálně, ale také fyzicky ženu.

Když policisté na místo přijeli, uviděli mladšího muže, který si agresivitu začal vybíjet i na nich. Nejdříve jim sprostě nadával a pak na hlídku zaútočil. V jednání pokračoval i poté, kdy byl policisty vyzván, aby svého jednání zanechal. Teprve použití donucovacích prostředků násilníka zklidnilo.

Kolegové muže zadrželi a převezli na policejní služebnu. Dechová zkouška jasně prokázala, že agresivitu podpořil také alkohol – 29letý muž „nadýchal“ přes dvě promile. Kromě toho vyšlo najevo, že právě sobotní den byl pro muže výjimečný - před několika hodinami vstoupil do stavu manželského. Ovšem na dobré chování k nevěstě, kterou na ulici napadal, zřejmě zapomněl.

Nicméně na sobotní zážitek hned tak nezapomene. Kromě toho, že mu hrozí obvinění z trestného činu násilí proti úřední osobě, může vzpomínat i na to, že svatební noc strávil v policejní cele.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře