Reklama
reklama

Agresivní pár rozlítilo plačící nemluvně v MHD, dvojice napadla jeho tatínka i spolucestující

Pláč malého dítěte v autobuse rozčílil agresivního muže s ženou natolik, že nemluvně i jeho otce zasypali velmi sprostými urážkami. Když se jich spolucestující zastali, muž fyzicky napadl i je. Jeho běsnění zastavila až policie, útočník skončil v poutech.

Strážníci zasahovali v pátek po deváté hodině večerní v autobusu stojícím u zastávky na Zvonařce, ve kterém čtyřiatřicetiletý muž a třiatřicetiletá žena ohrožovali nemluvně s jeho otcem i další cestující. Rozlítil je prý pláč malého dítěte, které vezl v kočárku jeho šestadvacetiletý otec.

Agresivní dvojice údajně na adresu nemluvněte i jeho otce směřovala velmi sprosté urážky, a když se tatínka s dítětem zastala padesátiletá žena, mrštil po ní rozzuřený útočník podle svědků plechovkou od piva. Další, jednapadesátiletý cestující se pak snažil podezřelého zastavit, když viděl, že vstává a chce jít směrem k dítěti. Útočník ho ovšem vytlačil z autobusu a začal ho bít pěstmi, což později hlídce potvrdil i řidič autobusu. Strážníci přispěchali k zastávce a proti agresivnímu muži, který nerespektoval jejich pokyny a dál ohrožoval cestující, použili donucovací prostředky a nasadili mu pouta. Celá nepříjemná událost se nakonec naštěstí obešla bez zranění.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Komentáře