Reklama
reklama

Agresivní pár rozlítilo plačící nemluvně v MHD, dvojice napadla jeho tatínka i spolucestující

Pláč malého dítěte v autobuse rozčílil agresivního muže s ženou natolik, že nemluvně i jeho otce zasypali velmi sprostými urážkami. Když se jich spolucestující zastali, muž fyzicky napadl i je. Jeho běsnění zastavila až policie, útočník skončil v poutech.

Strážníci zasahovali v pátek po deváté hodině večerní v autobusu stojícím u zastávky na Zvonařce, ve kterém čtyřiatřicetiletý muž a třiatřicetiletá žena ohrožovali nemluvně s jeho otcem i další cestující. Rozlítil je prý pláč malého dítěte, které vezl v kočárku jeho šestadvacetiletý otec.

Agresivní dvojice údajně na adresu nemluvněte i jeho otce směřovala velmi sprosté urážky, a když se tatínka s dítětem zastala padesátiletá žena, mrštil po ní rozzuřený útočník podle svědků plechovkou od piva. Další, jednapadesátiletý cestující se pak snažil podezřelého zastavit, když viděl, že vstává a chce jít směrem k dítěti. Útočník ho ovšem vytlačil z autobusu a začal ho bít pěstmi, což později hlídce potvrdil i řidič autobusu. Strážníci přispěchali k zastávce a proti agresivnímu muži, který nerespektoval jejich pokyny a dál ohrožoval cestující, použili donucovací prostředky a nasadili mu pouta. Celá nepříjemná událost se nakonec naštěstí obešla bez zranění.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Už to bude téměř měsíc, kdy se silnice v brněnském středu zahalily do modré barvy. Jak se vede modrým zónám a jak funguje rezidentní parkování v reálu?
23.09.2018 - 18:18
K neobvyklému obyvateli řeky Svitavy vyrazili v pátek dopoledne strážníci do Tkalcovské ulice.
23.09.2018 - 08:54
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Komentáře