Reklama
reklama

Agresivní pacient nakonec opustil nemocnici v poutech

Perné chvíle zažíval předevčírem odpoledne personál nemocnice v Polní ulici. Agresivní pacient zde ohrožoval všechny přítomné a nakonec i přivolané strážníky. 

Jednačtyřicetiletý muž se nejprve odmítl nechat vyšetřit. Poté nedbal výzev, aby v tomto případě nemocnici opustil a navíc tvrdil, že dobrovolně ani neodejde.

Na výzvy strážníků muž reagoval sprškou nadávek i hrozbou fyzického napadení. Své počínání pak agresor vystupňoval a jeho nebezpečné chování vyvrcholilo tím, že prudkými pohyby rukou ohrožoval přítomné. Nakonec se pokusil napadnout i jednoho ze strážníků. Jeho předchozí tvrzení, že nemocnici dobrovolně neopustí, se naplnilo poté, co ho strážníci v poutech vyvedli ven.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře