Reklama
reklama

Agresivní muži si z obchodního centra udělali skateboardový park, napadli ostrahu i kolemjdoucího

Ostraha obchodního centra v Benešově ulici se dostala do konfliktu se skupinou mužů v kšiltovkách, kteří si přišli na tamních schodech zajezdit na skateboardech.

 Když se jim snažil zaměstnanec ostrahy v zábavě zamezit, začali ho slovně napadat a pokračovali v jízdě.  Do potyčky se zapojil osmapadesátiletý kolem jdoucí, který se jednomu z jezdců postavil do cesty. Toto ale členové skupinky zřejmě vnímali jako útok na svoji noční zábavu a začali jej fyzicky napadat pěstmi. Přestože útočníci stihli před příjezdem strážníků odejít, zastihla jedna z hlídek dva muže ve věku dvaceti a sedmadvaceti let, odpovídající popisu agresorů, poblíž nedalekého autobusového nádraží. Strážníci pak zdokumentovali všechny potřebné údaje a pro podezření z přestupkového jednání případ postoupili ke správnímu řízení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře