Reklama
reklama

Agresivní muž napadl hlídku. Poté skončil v poutech a na záchytce

Včera kolem páté hodiny ráno přijali strážníci na lince 156 informaci o opilém muži, který prý v Kounicově ulici poškozoval zaparkované auto. 

K místu zamířila autohlídka městské policie a zastihla tam pětadvacetiletého podezřelého. Kontaktovat se jí podařilo i majitele vozu a jednoho svědka události. Přistižený mladík byl vůči strážníkům od začátku velmi agresivní, hlídku nejprve sprostě urážel, a potom se ji i majitele volkswagenu pokusil napadnout. Strážníci mu v útoku zabránili použitím donucovacích prostředků, a protože se ani potom neuklidnil, nasadili mu pouta. Nakonec opilého mladíka nechali převézt na záchytku a případ postoupili k projednání u přestupkové komise pro podezření z majetkového přestupku, za nějž hrozí muži pokuta do patnácti tisíc korun. Majitel auta si může ve správním řízení nárokovat náhradu škody způsobené utržením stěrače. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře