Reklama
reklama

Agresivní muž napadl hlídku. Poté skončil v poutech a na záchytce

Včera kolem páté hodiny ráno přijali strážníci na lince 156 informaci o opilém muži, který prý v Kounicově ulici poškozoval zaparkované auto. 

K místu zamířila autohlídka městské policie a zastihla tam pětadvacetiletého podezřelého. Kontaktovat se jí podařilo i majitele vozu a jednoho svědka události. Přistižený mladík byl vůči strážníkům od začátku velmi agresivní, hlídku nejprve sprostě urážel, a potom se ji i majitele volkswagenu pokusil napadnout. Strážníci mu v útoku zabránili použitím donucovacích prostředků, a protože se ani potom neuklidnil, nasadili mu pouta. Nakonec opilého mladíka nechali převézt na záchytku a případ postoupili k projednání u přestupkové komise pro podezření z majetkového přestupku, za nějž hrozí muži pokuta do patnácti tisíc korun. Majitel auta si může ve správním řízení nárokovat náhradu škody způsobené utržením stěrače. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře