Reklama
reklama

Kráčela si po městě s marihuanou v krabicích. Teď jí hrozí pět let

Známá kyjovská narkomanka doma schovávala marihuanu, kterou si sama pěstovala a sušila. Policie ženu zachytila zrovna, když procházela městem s krabicemi plné usušené trávy. Hrozí jí až pět let.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

Kyjovští policisté v nočních hodinách ve městě při hlídkové činnosti kontrolovali jim dobře známou uživatelku drog. Ta si nesla v krabicích sušenou trávu. "Policisté se domnívali, že se jedná o marihuanu a tak podezřelou šestatřicetiletou ženu eskortovali na služebnu," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Jejich podezření se ukázalo jako správné a v krabicích skutečně bylo téměř půl kilogramu marihuany. Provedeným šetřením poté zjistili, že podezřelá žena konopí sama sklidila, usušila a nelegálně přechovávala. "Tím se dopustila trestného činu Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. V případě odsouzení jí hrozí trest odnětí svobody až na pět let," dodal Záměčník.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Při dopravní nehodě dvou osobních aut se včera zranilo šest lidí včetně dítěte. Řidič Renaultu se podle policie nevěnoval plně řízení a vjel do protisměru.
22.07.2019 - 11:24
Injektáž Foto: VZMB
Vyrábějí kyslík, poskytují stín, ochlazují okolí. Hodnota stromů se v horkém letním městě zdá být čím dál vyšší. Některé se teď díky Veřejné zeleni města Brna dočkaly speciální kúry, která povede k...
22.07.2019 - 07:00
Průměrná cena za metr čtvereční bytu v brněnských novostavbách poprvé v historii přesáhla 80 tisíc korun. Na nový šedesátimetrový byt teď musí zájemci našetřit průměrně 4,86 milionu korun, stoupají...
21.07.2019 - 18:46
Ovlivněte výsledky největší studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění v ČR.
21.07.2019 - 17:18
Multifunkční hala v novém Foto: STAREZ – SPORT, a. s.
DRFG Aréna prošla přes léto rozsáhlou modernizací. Kvůli bezpečnosti hráčů byly nainstalovány nové mantinely včetně plexiskel, střídaček, trestných lavic, časoměřičů a sítí. Rovněž byla provedena...
19.07.2019 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na silnici z Pohořelic do Znojma blízko Miroslavi nepřežil nehodu řidič osobního automobilu, který se srazil s kamionem. Muži nepomohla ani první pomoc od svědků.
18.07.2019 - 12:02
Komentáře