Reklama
reklama

Kráčela si po městě s marihuanou v krabicích. Teď jí hrozí pět let

Známá kyjovská narkomanka doma schovávala marihuanu, kterou si sama pěstovala a sušila. Policie ženu zachytila zrovna, když procházela městem s krabicemi plné usušené trávy. Hrozí jí až pět let.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

Kyjovští policisté v nočních hodinách ve městě při hlídkové činnosti kontrolovali jim dobře známou uživatelku drog. Ta si nesla v krabicích sušenou trávu. "Policisté se domnívali, že se jedná o marihuanu a tak podezřelou šestatřicetiletou ženu eskortovali na služebnu," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Jejich podezření se ukázalo jako správné a v krabicích skutečně bylo téměř půl kilogramu marihuany. Provedeným šetřením poté zjistili, že podezřelá žena konopí sama sklidila, usušila a nelegálně přechovávala. "Tím se dopustila trestného činu Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. V případě odsouzení jí hrozí trest odnětí svobody až na pět let," dodal Záměčník.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Bezpečnější přecházení silnice a především zlepšení přístupu pro osoby s omezenou schopností. To je cílem rekonstrukce zastávky Grohova. Ta bude nově bezbariérová.
27.05.2020 - 16:08
Místo výmolů a prasklin vyrovnání povrchu ochrannou vrstvou mikrokoberce, který výrazně prodlouží životnost silnice. Nový živičný kabát dostanou v letošním a příštím roce čtyři úseky silnic II. třídy...
27.05.2020 - 09:00
Komentáře