Reklama
reklama

Konečného náměstí čekají dopravní komplikace

Z důvodů oprav kolejového svršku a úpravy povrchu silnice mohou Brňané na Konečného náměstí tento víkend očekávat výluku MHD. Týkat se bude tramvají 3 a 12, trolejbusů 25 a 26 a potrvá do nedělní noci. Zastávky Grohova a Konečného náměstí budou v obou směrech mimo provoz, pročež DPMB cestujícím vzkazuje, aby využili zastávky Sušilova a Smetanova.

Linka 3 pojede obousměrným odklonem přes Pisárky. V úseku Česká – Vozovna Komín ji nahradí autobusová linka x3. Ta pojede z centra po trase Česká – Sušilova – Smetanova – Rybkova (přeložená zastávka) – Tábor – po trase a zastávkách linky 3 – Rosického náměstí (zastávka autobusu) – Hlavní – Vozovna Komín. Do centra pak po trase Vozovna Komín (zastávka na mostě) – Hlavní – Rosického náměstí (zastávka autobusu) – po trase a zastávkách linky 3 – Česká. Na České směr Bystrc obslouží zastávku na ulici Joštově a zastávka Rybkova bude přeložena do ulice Kounicova k Univerzitě obrany

Linka 12 bude v provozu pouze v úseku Juliánov – Česká. Pro zbytek trasy musí cestující využít náhradní autobusovou linku x12, která pojede z centra po trase Česká – Sušilova – Smetanova – Nerudova (přeložená zastávka) – Klusáčkova – po trase a zastávkách linky 12 – Technologický park a do centra po trase Technologický park (zastávka autobusu) – po trase a zastávkách linky 12 – Česká. Zastávka Nerudova bude rovněž přeložena k Univerzitě obrany.

Linky 25 a 26 pak v obou směrech vynechají zastávku Konečného náměstí a náhradou obslouží zastávku Nerudova.

Zdroj: DPMB

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Projekt participativního rozpočtu chce dosáhnout zlepšení kvality kohoutkové i odpadní vody. Radní schválili výzvu na nabídky veřejné zakázky „Studie – Za zdravější a lepší vodu v Brně".
27.02.2020 - 19:00
Včera odpoledne usmrtil vlak na Hodonínsku postaršího muže. Přecházel přes koleje a upadl. Jedoucí vlak už nezastavila ani rychlobrzda.
27.02.2020 - 15:30
Radní na svém zasedání upřesnili rozsah investic na výstavbu Janáčkova kulturního centra. Jedná se o vyšší částku, než byla původně odhadována.
27.02.2020 - 13:30
Ve Fakultní nemocnici u sv. Anny byl vyšetřen mladý muž s teplotou. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby se zrovna nevrátil z Itálie.
27.02.2020 - 10:30
Na levém břehu přehrady se nachází turistická pěší trasa Zouvalka, která se dočká rekonstrukce a terénních úprav. Práce začnou v březnu.
27.02.2020 - 08:24
Zatím neznámý hříšník navštívil brněnskou svatyni, kde se místo zpovědi a zpytování svědomí ze svých zločinů, rozhodl krást. Využíval rozjímání věřících a v nestřežených okamžicích je okrádal.
26.02.2020 - 19:00
Komentáře