Reklama
reklama

Klagenfurt otočil zápas a vyhrál v nájezdech

Orli sehráli na domácím ledě proti úřadujícímu mistru z Klagenfurtu dobrý zápas. Po dvou třetinách dokonce vedli 3:0, ale hosté během pěti minut ve třetí části dokázali srovnat a nakonec dramatický duel rozhodli v samostatných nájezdech.

Vstup do třetího domácího zápasu se Orlům vyvedl. Do vedení se dostali již tři minuty po úvodním hvizdu díky přesné trefě Tomáše Svobody. V polovině třetiny se v přesilovce dostal do velké šance Koch, prosadit se ale nedokázal. To potrestal Aleš Sova, který po Stehlíkově nahrávce našel místo v Haugenově brance a vsítil tak patnácti stý gól Znojma v EBEL.

Na začátku druhé periody ve vlastním oslabení zahrozil z úniku znojemský Luciani. K zakončení ale neměl dostatek prostoru na rozdíl od Antonína Bořuty, který byl uspěšný při přečíslení dva na jednoho. Konec třetiny byl poměrně emotivní a nabídl celkem pět vyloučených hráčů, žádná z početních výhod však nebyla proměněna.

Ve třetí části Klagenfurt potrápil Znojemské, když během pěti minut dorovnal skóre na 3:3. Nejprve se prosadil z nenápadné šance Siim Liivik. Následně využili rozčarování v řadách domácích Andrew Kozek a Matthew Neal. Po oddechovém čase Znojma se hra mírně zklidnila, do konce třetiny se ale už nikdo neprosadil.

O vítězi zápasu nerozhodlo ani prodloužení, a tak hra pokračovala samostatnými nájezdy. V těch padla jediná branka, jejímž autorem byl Andrew Kozek.

Zdroj: HC Orli

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnským sportovcem roku je opět Adam Ondra Foto: MMB
Adam Ondra opět kraluje brněnským sportovcům. Titul sportovce Brna vybojoval již pošesté v řadě. Druhý se umístil střelec Jiří Lipták a pomyslný bronz vybojoval cyklista Tomáš Bábek. Nejlepším...
13.12.2019 - 11:38
Poslat dopis Ježíškovi, vyrobit vánoční ozdoby nebo se podívat na pohádkový příběh mohou už o tomto víkendu děti v Infocentru Jaderné elektrárny Dukovany. Třetí adventní víkend tak bude v infocentru...
13.12.2019 - 08:44
V noclehárnách mohou přespat lidé i se psy Foto: MMB
V předvánočním týdnu umístí Odbor sociální péče MMB do brněnských nocleháren pět zateplených bud pro psy bezdomovců. Lidé bez domova častokrát v zimě nevyužívají noclehárny kvůli tomu, že si tam s...
12.12.2019 - 13:07
Zastávka se zelenou střechou Foto: MMB
Ústřední hřbitov a Výstaviště – hlavní vstup. Na těchto zastávkách MHD využijí cestující nové přístřešky. Na rozdíl od ostatních mají zelenou střechu, díky kterým budou částečně ochlazovat své okolí.
12.12.2019 - 07:00
Nového moderního bazénu se dočkali žáci ze základní školy Arménská v městské části Brno – Bohunice. Zdejší keramický bazén byl v provozu od roku 1977. V posledních letech už však byl jeho stav...
11.12.2019 - 21:26
Po roce se hlavní nádraží znovu otevře Foto: MMB
V neděli 15. prosince skončí výluka na hlavním vlakovém nádraží v Brně. Vlaky, které kvůli jeho rekonstrukci stavěly na židenickém a provizorním dolním nádraží, se vracejí zpět na hlavní nádraží.
11.12.2019 - 10:53
Komentáře