Reklama
reklama

Klagenfurt otočil zápas a vyhrál v nájezdech

Orli sehráli na domácím ledě proti úřadujícímu mistru z Klagenfurtu dobrý zápas. Po dvou třetinách dokonce vedli 3:0, ale hosté během pěti minut ve třetí části dokázali srovnat a nakonec dramatický duel rozhodli v samostatných nájezdech.

Vstup do třetího domácího zápasu se Orlům vyvedl. Do vedení se dostali již tři minuty po úvodním hvizdu díky přesné trefě Tomáše Svobody. V polovině třetiny se v přesilovce dostal do velké šance Koch, prosadit se ale nedokázal. To potrestal Aleš Sova, který po Stehlíkově nahrávce našel místo v Haugenově brance a vsítil tak patnácti stý gól Znojma v EBEL.

Na začátku druhé periody ve vlastním oslabení zahrozil z úniku znojemský Luciani. K zakončení ale neměl dostatek prostoru na rozdíl od Antonína Bořuty, který byl uspěšný při přečíslení dva na jednoho. Konec třetiny byl poměrně emotivní a nabídl celkem pět vyloučených hráčů, žádná z početních výhod však nebyla proměněna.

Ve třetí části Klagenfurt potrápil Znojemské, když během pěti minut dorovnal skóre na 3:3. Nejprve se prosadil z nenápadné šance Siim Liivik. Následně využili rozčarování v řadách domácích Andrew Kozek a Matthew Neal. Po oddechovém čase Znojma se hra mírně zklidnila, do konce třetiny se ale už nikdo neprosadil.

O vítězi zápasu nerozhodlo ani prodloužení, a tak hra pokračovala samostatnými nájezdy. V těch padla jediná branka, jejímž autorem byl Andrew Kozek.

Zdroj: HC Orli

Autor: 
redakce
Aktuálně
Další z brněnských škol se dočká modernizace – tentokrát je řeč o základní škole Otevřená v Žebětíně. Vznikne zde nový pavilon a stavaři zároveň upraví současnou budovu školy. V případě, že...
16.10.2019 - 18:59
AC/DC, Led Zeppelin, Lynyrd Snynyrd, ZZ Top. Revivaly legend světového rocku zavítají do Brna. Osmnáctý Večer legend se uskuteční v pátek 15. litopadu 2019 tradičně v brněnském Semilasse.
16.10.2019 - 16:00
Fontána se dnes rozsvítí na růžovo Foto: MMB
Každá tisící žena v Česku ročně onemocní rakovinou prsu. To je neúprosná statistika tohoto zhoubného onemocnění. S osvětou a prevencí pomáhá již léta organizace Mamma HELP, která pořádá kampaň Říjen...
16.10.2019 - 12:53
Ukradené šperky Foto: PČR JMK
Zatím neznámý pachatel se za pravého poledne vloupal do rodinného domu v Tuřanech. Rozbil okno a ukradl rodinné šperky. Způsobil škodu za 54 tisíc korun.
16.10.2019 - 06:00
Areál dopravní výchovy a vzdělávání Městské policie Brno na Riviéře se ve dnech 16. a 17. října stane dějištěm Národních dnů prevence.
15.10.2019 - 20:00
Jihomoravský kraj bude mít své zástupce na dětské zimní olympiádě. Ta se uskuteční v Karlovarském kraji ve dnech 19. až 24. ledna 2020. O účasti včera rozhodla krajská rada.
15.10.2019 - 15:38
Komentáře