Reklama
reklama

Klagenfurt otočil zápas a vyhrál v nájezdech

Orli sehráli na domácím ledě proti úřadujícímu mistru z Klagenfurtu dobrý zápas. Po dvou třetinách dokonce vedli 3:0, ale hosté během pěti minut ve třetí části dokázali srovnat a nakonec dramatický duel rozhodli v samostatných nájezdech.

Vstup do třetího domácího zápasu se Orlům vyvedl. Do vedení se dostali již tři minuty po úvodním hvizdu díky přesné trefě Tomáše Svobody. V polovině třetiny se v přesilovce dostal do velké šance Koch, prosadit se ale nedokázal. To potrestal Aleš Sova, který po Stehlíkově nahrávce našel místo v Haugenově brance a vsítil tak patnácti stý gól Znojma v EBEL.

Na začátku druhé periody ve vlastním oslabení zahrozil z úniku znojemský Luciani. K zakončení ale neměl dostatek prostoru na rozdíl od Antonína Bořuty, který byl uspěšný při přečíslení dva na jednoho. Konec třetiny byl poměrně emotivní a nabídl celkem pět vyloučených hráčů, žádná z početních výhod však nebyla proměněna.

Ve třetí části Klagenfurt potrápil Znojemské, když během pěti minut dorovnal skóre na 3:3. Nejprve se prosadil z nenápadné šance Siim Liivik. Následně využili rozčarování v řadách domácích Andrew Kozek a Matthew Neal. Po oddechovém čase Znojma se hra mírně zklidnila, do konce třetiny se ale už nikdo neprosadil.

O vítězi zápasu nerozhodlo ani prodloužení, a tak hra pokračovala samostatnými nájezdy. V těch padla jediná branka, jejímž autorem byl Andrew Kozek.

Zdroj: HC Orli

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pondělní dopoledne se na jihomoravských silnicích neslo ve znamení nehod. V rozmezí tří hodin zasahovali hasiči u šesti dopravních střetů, během kterých se zranilo pět osob a zemřela mladá řidička.
25.05.2020 - 16:14
První návštěvníci mohou po více než dvouměsíční nucené pauze zavítat do jeskyní Moravského krasu, které se veřejnosti otevřely poslední květnové pondělí.
25.05.2020 - 12:52
V brněnských ulicích se mělo podle deklarace, kterou podepsalo město se společností ŠKODA AUTO DigiLab, objevit až 250 elektrických sdílených skútrů BeRider. Plány se však nyní kvůli současné situaci...
25.05.2020 - 07:20
Včerejší střet řidiče s vlakem na železničním přejezdu měl opět fatální následky.
24.05.2020 - 19:54
Kavárna přímo v parku na Moravském náměstí, nová kašna na Dominikánském náměstí nebo socha Gregora Johanna Mendela na náměstí nesoucí jeho jméno? Ani jeden z těchto prvků zatím Brňané na zmíněných...
24.05.2020 - 13:47
Rezidentní parkování se v Brně opět rozroste od 1. června. Původní plány počítaly s rozšířením o čtyři oblasti, kvůli situaci kolem koronaviru se však do systému nyní přidají pouze dvě.
24.05.2020 - 07:20
Komentáře