Reklama
reklama

Kapela Mandrage přestane po turné koncertovat. Důvodem jsou zdravotní problémy zpěváka

Kapela Mandrage, kterou čeká poslední turné, které se mimo jiné odehraje i v Brně, na nějakou dobu končí. Důvodem jsou osobní problémy zpěváka Víta Starého. Koncertní šňůra navazuje na novou desku Vidím to růžově.

Nedávno jsme vás informovali o chystaném turné skupiny Mandrage, které se odehraje začátkem února. V Brně bude skupina hrát celkem třikrát – a to 6., 7. a 8. února. Je to na dlouhou dobu jejich poslední koncertní šňůra. Důvodem jsou osobní problémy zpěváka Starého.

V hudebním zákulisí se podle agentury ČTK objevily informace, že za zdravotními problémy třicetiletého zpěváka jsou drogy.

Celá kapela však veřejně vyjadřuje Starému podporu. "Bude potřebovat nějaký čas a pomoc, aby to zvládl. Jako kapela tak v tuto chvíli nejsme schopni nikomu nic slíbit. Můžeme však slíbit Víťovi, že ho neopustíme a uděláme vše pro to, aby mu bylo lépe," uvedli spoluhráči.

Fanouškům tedy nezbývá nic jiného, než si užít zatím poslední koncert a doufat, že se z problémů zpěvák brzy dostane.

Zdroj: ČTK

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Bezpečnější přecházení silnice a především zlepšení přístupu pro osoby s omezenou schopností. To je cílem rekonstrukce zastávky Grohova. Ta bude nově bezbariérová.
27.05.2020 - 16:08
Místo výmolů a prasklin vyrovnání povrchu ochrannou vrstvou mikrokoberce, který výrazně prodlouží životnost silnice. Nový živičný kabát dostanou v letošním a příštím roce čtyři úseky silnic II. třídy...
27.05.2020 - 09:00
Zásobárny pitné vody by Brňané mohli najít pod povrchem svého města. Tzv. artéská voda by mohla sloužit pro zásobování obyvatel města v případě dlouhotrvajícího sucha.
26.05.2020 - 08:15
Komentáře