Reklama
reklama

Kapela Mandrage přestane po turné koncertovat. Důvodem jsou zdravotní problémy zpěváka

Kapela Mandrage, kterou čeká poslední turné, které se mimo jiné odehraje i v Brně, na nějakou dobu končí. Důvodem jsou osobní problémy zpěváka Víta Starého. Koncertní šňůra navazuje na novou desku Vidím to růžově.

Nedávno jsme vás informovali o chystaném turné skupiny Mandrage, které se odehraje začátkem února. V Brně bude skupina hrát celkem třikrát – a to 6., 7. a 8. února. Je to na dlouhou dobu jejich poslední koncertní šňůra. Důvodem jsou osobní problémy zpěváka Starého.

V hudebním zákulisí se podle agentury ČTK objevily informace, že za zdravotními problémy třicetiletého zpěváka jsou drogy.

Celá kapela však veřejně vyjadřuje Starému podporu. "Bude potřebovat nějaký čas a pomoc, aby to zvládl. Jako kapela tak v tuto chvíli nejsme schopni nikomu nic slíbit. Můžeme však slíbit Víťovi, že ho neopustíme a uděláme vše pro to, aby mu bylo lépe," uvedli spoluhráči.

Fanouškům tedy nezbývá nic jiného, než si užít zatím poslední koncert a doufat, že se z problémů zpěvák brzy dostane.

Zdroj: ČTK

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
Ministr vnitra Jan Hamáček navštívil brněnské hasiče. Cestu si udělal na dvě stanice Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
19.01.2020 - 16:00
V dalším týdnu čeká brňáky opravdu nabitý program. Spousta věcí se odehraje hlavně na krajském úřadě – například přijetí indonéské velvyslankyně v České republice.
19.01.2020 - 07:30
Zaplavat si se žraloky, potopit se ke korálovým útesům, proletět se v hejnu plameňáků, prohlédnout si pandu nebo se dívat lvům přímo do očí. To vše se dá zažít v centru Brna na Radnické 6. ZOO Brno...
18.01.2020 - 16:40
Od pondělí příštího týdne čeká řidiče změna dopravy na Žabovřeské. Řidiči, kteří pojedou z Bystrce na Hlinky budou nově využívat obslužnou komunikaci, která vede mezi stávající silnicí a řekou. Po...
18.01.2020 - 07:30
Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.
17.01.2020 - 19:00
Ministr vnitra Jan Hamáček předal policistům padesát tři nových aut. Jsou mezi nimi i elektromobily, které mohou občané měst spatřit v ulicích.
17.01.2020 - 15:30
Komentáře