Reklama
reklama

K odložení nože ho přiměla až namířená zbraň policistů

Úterní odpoledne bylo pro pořádkové jednotky městské policie v Brně vskutku adrenalinové. V ulici Veselá kolem sebe třiatřicetiletý muž máchal nožem.

Podle svědků stál muž sám na ulici  a výpady nožem naštěstí nikoho z kolemjdoucích neohrožoval. Strážníci, kteří dorazili na místo vyzvali muže, aby nůž , který měl přibližně patnácti centimetrovou čepel odložil.

Ten se nejprve odmítl vzdát, ale pod hrozbou namířené zbraně to udělal.Muž trpící depresemi měl u sebe i  boxera jako další útočnou zbraň.

Vzhledem k  psychickému stavu muže byl vyloučen trestný čin a přivolaná záchranná služba ho převezla na  nejbližší psychiatrická oddělení.

Zdroj: mpb

 

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
K již zavedeným omezením v jízdních řádech vlaků se přidávají další. V jihomoravském kraji nebudou moci lidé využívat některé spoje. Důvodem je nižší počet cestujících v souvislosti s vyhlášeným...
04.04.2020 - 08:26
Nebezpečnou zábavu v době karantény zvolili dva nezletilí sourozenci z Brna. Bez vědomí prarodičů si vypůjčili jejich vozy a rozhodli se pro projížďku nočním městem. Patnáctiletá dívka při honičce s...
03.04.2020 - 12:34
Přeplněné školky a stále rostoucí popularita Bystrce u těch, kdo si vybírají novou adresu pro život. To jsou důvody, proč brněnští radní chystají výstavbu nové školky při ulici Nad Dědinou.
03.04.2020 - 08:30
Od poloviny dubna neodbočí řidiči ze Žerotínova náměstí na ulici Veveří. Začnou zde totiž opravy tramvajové trati a inženýrských sítí.
02.04.2020 - 14:24
Často přeplněné kontejnery hyzdící Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách brzy nahradí novinka. Tři podzemní zásobníky, každý o objemu 3 tisíce litrů.
02.04.2020 - 08:00
Propadl vám v posledních dnech řidičák? Na úřad nyní nechoďte, vyzývá Brňany vedení města. Magistrát je sice ve zkrácených úředních hodinách v provozu, některé úkony ale během nouzového stavu řešit...
01.04.2020 - 13:57
Komentáře