Reklama
reklama

Jak oslavit svátek zamilovaných v Brně? Máme pro Vás hned tři tipy

Vysoko nad střechami brněnských domů ukažte své drahé polovičce, že je vaše láska velká jako Brno! Kdy? Na svatého Valentýna. Kde? Na věži Staré radnice. Lásky na dva sály má pro vás na Valentýna i kino Art a speciální prohlídky vás čekají i v brněnském podzemí.

Valentýn na věži Staré radnice - láska s hlavou v oblacích

Turistické informační centrum města Brna připravilo na 14. února speciální program pro všechny zamilované. Od 17 do 22 hodin bude mimořádně otevřena věž Staré radnice, kromě dech beroucího výhledu čeká na věži na návštěvníky také romantická atmosféra s hudbou a svíčkami. V ceně vstupenky za 120 korun je také sklenička sektu pro každého ze zamilovaného páru, pro prvních 150 párů pak navíc i růže. „Kromě toho si v tento den páry na Staré radnice mohou koupit čokolády nebo víno z  kolekce suvenýrů v designu „Brno, láska na celý život“,“ připomíná ředitelka Turistického informačního centra města Brna Jana Janulíková. Na 62 metrů vysokou radniční věž vede 173 schodů a je v ní k vidění i hodinový stroj a expozice o dějinách budovy.

Valentýn v Artu aneb lásky na dva sály  

Valentýnský program připravený zcela bez cynismu a ironie si užijete i v kině Art. Uvidíte například dokumentární film ze skvělé výstavy David Bowie je… (18.00), protože David Bowie je láska. Výstavu uspořádalo v roce 2013 Victoria and Albert Museum v Londýně a patřila k jeho absolutním trhákům. Odpoledne můžete stihnout La La Land (15.30) a v komorním prostředí malého sálu Kubrickovu Lolitu (17.30) či Casablancu (20.00) s neodolatelným Humphrey Bogartem a Ingrid Bergmanovou. A to není vše, večer v Artu bude patřit i Bolywoodu v podobě indického muzikálu Ae Dil Hai Mushkil (20.30).

Láska ne-povrchní

Nádech romantiky dostanou také dvě speciální prohlídky v Labyrintu pod Zelným trhem, které se uskuteční v 17.30 a v 18.30 hodin. Pro dámy budou opět nachystány růže a připravena bude také degustace valentýnského vína. To, spolu s dalšími suvenýry s valentýnskou tematikou, bude možné na místě pro zpříjemnění večera také koupit.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře