Reklama
reklama

Ideální zaměstnání. Jaké jsou možnosti?

Kvalitně ohodnocená práce, která zaměstnance nejen baví, ale zároveň se díky ní může učit novým věcem a rozvíjet se? Sen a utopie nebo realita?

Zorientovat se na dnešním trhu práce a rozhodnout se, po jakém druhu zaměstnání se ohlížet, je pro Brňany mnohdy nelehký úkol. Do hry totiž vstupuje několik činitelů.

Zásadní roli zastává nabídka na brněnském trhu práce. Podle údajů Ministerstva práce a sociálních věcí evidovaly úřady na podzim v Jihomoravském kraji více než 35 tisíc uchazečů o zaměstnání. A polovina z nich přitom bydlí v jihomoravské metropoli a na Brněnsku. V případě volby profese tak platí pravidlo, dvakrát měř, jednou řež.

Dalším, neméně podstatným faktorem, jsou osobní představy, priority a nároky kladené na novou práci. Dostatečně vysoký plat, ideálně neomezeně rostoucí v závislosti na pracovním výkonu, příjemné prostředí včetně zázemí a přátelských kolegů. A osobní rozvoj. To jsou nejčastější požadavky, které výběr pracovní pozice doprovází. Na druhé straně pak naopak stojí uchazečovy schopnosti, vzdělání či uznatelná praxe.

A jaké jsou možnosti? Výše zmíněné předpoklady nabízí například profese řidiče taxislužby. Rozhodne-li se uchazeč pro zázemí stabilní a silné společnosti, čeká na něj flexibilní zaměstnání s možností ovlivnit vlastní pracovní dobu i nasazení. A navíc odpovídající ohodnocení. Další výhodou je i atraktivita práce profesionálního řidiče, která zamezuje každodenní rutině a vyhoření. Toužíte-li po zajímavé a aktivní práci, máte vybráno.

Kontaktní formulář k práci v taxislužbě zde.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce v ulici Hladíkova v Brně-Černovicích započali dnes 24. března 2018. Pro Brňany to znamená uzavření pravého jízdní pruhu směrem do centra. Uzavírka z důvodu oprav krytu vozovky potrvá...
24.03.2018 - 12:00
Centrum města se dlouhodobě potýká s nedostatečným počtem veřejných toalet. Městská část Brno- -střed vymyslela poněkud zvláštní řešení.
24.03.2018 - 09:08
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Komentáře