Reklama
reklama

Ideální zaměstnání. Jaké jsou možnosti?

Kvalitně ohodnocená práce, která zaměstnance nejen baví, ale zároveň se díky ní může učit novým věcem a rozvíjet se? Sen a utopie nebo realita?

Zorientovat se na dnešním trhu práce a rozhodnout se, po jakém druhu zaměstnání se ohlížet, je pro Brňany mnohdy nelehký úkol. Do hry totiž vstupuje několik činitelů.

Zásadní roli zastává nabídka na brněnském trhu práce. Podle údajů Ministerstva práce a sociálních věcí evidovaly úřady na podzim v Jihomoravském kraji více než 35 tisíc uchazečů o zaměstnání. A polovina z nich přitom bydlí v jihomoravské metropoli a na Brněnsku. V případě volby profese tak platí pravidlo, dvakrát měř, jednou řež.

Dalším, neméně podstatným faktorem, jsou osobní představy, priority a nároky kladené na novou práci. Dostatečně vysoký plat, ideálně neomezeně rostoucí v závislosti na pracovním výkonu, příjemné prostředí včetně zázemí a přátelských kolegů. A osobní rozvoj. To jsou nejčastější požadavky, které výběr pracovní pozice doprovází. Na druhé straně pak naopak stojí uchazečovy schopnosti, vzdělání či uznatelná praxe.

A jaké jsou možnosti? Výše zmíněné předpoklady nabízí například profese řidiče taxislužby. Rozhodne-li se uchazeč pro zázemí stabilní a silné společnosti, čeká na něj flexibilní zaměstnání s možností ovlivnit vlastní pracovní dobu i nasazení. A navíc odpovídající ohodnocení. Další výhodou je i atraktivita práce profesionálního řidiče, která zamezuje každodenní rutině a vyhoření. Toužíte-li po zajímavé a aktivní práci, máte vybráno.

Kontaktní formulář k práci v taxislužbě zde.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muže, který v parku pod Petrovem zkolaboval, brněnští policisté asi půl hodiny oživovali. V nemocnici se zjistilo, že muž je nakažen žloutenkou typu C. Teď se musí strážníci nechat vyšetřit.
18.12.2017 - 07:20
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Komentáře