Reklama
reklama

Ideální zaměstnání. Jaké jsou možnosti?

Kvalitně ohodnocená práce, která zaměstnance nejen baví, ale zároveň se díky ní může učit novým věcem a rozvíjet se? Sen a utopie nebo realita?

Zorientovat se na dnešním trhu práce a rozhodnout se, po jakém druhu zaměstnání se ohlížet, je pro Brňany mnohdy nelehký úkol. Do hry totiž vstupuje několik činitelů.

Zásadní roli zastává nabídka na brněnském trhu práce. Podle údajů Ministerstva práce a sociálních věcí evidovaly úřady na podzim v Jihomoravském kraji více než 35 tisíc uchazečů o zaměstnání. A polovina z nich přitom bydlí v jihomoravské metropoli a na Brněnsku. V případě volby profese tak platí pravidlo, dvakrát měř, jednou řež.

Dalším, neméně podstatným faktorem, jsou osobní představy, priority a nároky kladené na novou práci. Dostatečně vysoký plat, ideálně neomezeně rostoucí v závislosti na pracovním výkonu, příjemné prostředí včetně zázemí a přátelských kolegů. A osobní rozvoj. To jsou nejčastější požadavky, které výběr pracovní pozice doprovází. Na druhé straně pak naopak stojí uchazečovy schopnosti, vzdělání či uznatelná praxe.

A jaké jsou možnosti? Výše zmíněné předpoklady nabízí například profese řidiče taxislužby. Rozhodne-li se uchazeč pro zázemí stabilní a silné společnosti, čeká na něj flexibilní zaměstnání s možností ovlivnit vlastní pracovní dobu i nasazení. A navíc odpovídající ohodnocení. Další výhodou je i atraktivita práce profesionálního řidiče, která zamezuje každodenní rutině a vyhoření. Toužíte-li po zajímavé a aktivní práci, máte vybráno.

Kontaktní formulář k práci v taxislužbě zde.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Víkend na silnicích v Jihomoravském kraji nebyl k řidičům laskavý. Po nedělní smrtelné nehodě dvou motorkářů zemřel v neděli těsně po půlnoci na silnici mezi Hodonínem a Moravskou Novou Vsí další...
16.07.2018 - 19:50
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
Komentáře