Reklama
reklama

Ideální zaměstnání. Jaké jsou možnosti?

Kvalitně ohodnocená práce, která zaměstnance nejen baví, ale zároveň se díky ní může učit novým věcem a rozvíjet se? Sen a utopie nebo realita?

Zorientovat se na dnešním trhu práce a rozhodnout se, po jakém druhu zaměstnání se ohlížet, je pro Brňany mnohdy nelehký úkol. Do hry totiž vstupuje několik činitelů.

Zásadní roli zastává nabídka na brněnském trhu práce. Podle údajů Ministerstva práce a sociálních věcí evidovaly úřady na podzim v Jihomoravském kraji více než 35 tisíc uchazečů o zaměstnání. A polovina z nich přitom bydlí v jihomoravské metropoli a na Brněnsku. V případě volby profese tak platí pravidlo, dvakrát měř, jednou řež.

Dalším, neméně podstatným faktorem, jsou osobní představy, priority a nároky kladené na novou práci. Dostatečně vysoký plat, ideálně neomezeně rostoucí v závislosti na pracovním výkonu, příjemné prostředí včetně zázemí a přátelských kolegů. A osobní rozvoj. To jsou nejčastější požadavky, které výběr pracovní pozice doprovází. Na druhé straně pak naopak stojí uchazečovy schopnosti, vzdělání či uznatelná praxe.

A jaké jsou možnosti? Výše zmíněné předpoklady nabízí například profese řidiče taxislužby. Rozhodne-li se uchazeč pro zázemí stabilní a silné společnosti, čeká na něj flexibilní zaměstnání s možností ovlivnit vlastní pracovní dobu i nasazení. A navíc odpovídající ohodnocení. Další výhodou je i atraktivita práce profesionálního řidiče, která zamezuje každodenní rutině a vyhoření. Toužíte-li po zajímavé a aktivní práci, máte vybráno.

Kontaktní formulář k práci v taxislužbě zde.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Odtahová služba na Zelném trhu v Brně Foto: Centrum news
Neoprávněné parkování v modrých zónách se řidičům v Brně nemusí vyplatit. Místo pokuty je čeká rovnou odtažené auto.
16.10.2018 - 10:35
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Zmateného muže skákajícího před projíždějící auta zahlédl muž na Lesné. Kvůli obavě o jeho zdraví přivolal strážníky. Muž hlídce ale nedokázal říct ani své jméno.
16.10.2018 - 08:00
Zábrdovický most Foto: Google maps
Na celých 15 měsíců uzavřou opravy Zábrdovický most spolu se Zábrdovickou ulicí. Uzavírka začne v sobotu 20. října. Chodci mohou pro přechod řeky Svitavy využít lávku, řidiči ale budou muset most...
15.10.2018 - 13:50
V nákupním centru AVION Shopping park Brno se ve dnech 19. - 20. října 2018 uskuteční festival s názvem Senioři v akci. Tento festival je určený nejen seniorům, ale všem, kteří mají chuť se dozvědět...
15.10.2018 - 10:58
Modré zóny Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Dodržování rezidentního parkování v Brně nyní hlídají strážníci, popřípadě jedno auto s kamerami. V budoucnu se ale chystá rozsáhlý kamerový systém, který bude kontrolovat vjezdy aut do modrých zón...
15.10.2018 - 08:00
Počátkem letošního roku zde došlo k ukončení provozu léčebny, před letními prázdninami budil areál naopak emoce kvůli umístění části nájemníků z ubytovny v Šámalově ulici. Nyní je vše jinak a začne...
14.10.2018 - 08:21
Komentáře