Reklama
reklama

I zloději zřejmě dbají na zubní hygienu. Svědčí o tom ukradené elektrické kartáčky

Během sobotního dne zažili zaměstnanci jedné vyškovské drogerie rušnou pracovní dobu. Mladý muž se zřejmě obával zubního lékaře.

Devatenáctiletý mladík navštívil drogerii ve Vyškově, kde ho zaujaly vystavené značkové elektrické zubní kartáčky. Místo aby je koupil, rozhodl se k jejich krádeži. Dva ukryl pod trikem a v klidu prošel pokladnami.

Při odchodu neunikl pozornosti místní ostrahy. Mladý muž se však nehodlal jen tak vzdát a pokusil se o útěk. Jeho úmysl ve finále zmařila až přivolaná policejní hlídka.

Ta navíc zjistila, že se jedná o známého výtečníčka, který byl již za krádeže odsouzen. Nyní mu hrozí až tříleté vězení.

Zdroj: pčr

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
K již zavedeným omezením v jízdních řádech vlaků se přidávají další. V jihomoravském kraji nebudou moci lidé využívat některé spoje. Důvodem je nižší počet cestujících v souvislosti s vyhlášeným...
04.04.2020 - 08:26
Nebezpečnou zábavu v době karantény zvolili dva nezletilí sourozenci z Brna. Bez vědomí prarodičů si vypůjčili jejich vozy a rozhodli se pro projížďku nočním městem. Patnáctiletá dívka při honičce s...
03.04.2020 - 12:34
Přeplněné školky a stále rostoucí popularita Bystrce u těch, kdo si vybírají novou adresu pro život. To jsou důvody, proč brněnští radní chystají výstavbu nové školky při ulici Nad Dědinou.
03.04.2020 - 08:30
Od poloviny dubna neodbočí řidiči ze Žerotínova náměstí na ulici Veveří. Začnou zde totiž opravy tramvajové trati a inženýrských sítí.
02.04.2020 - 14:24
Často přeplněné kontejnery hyzdící Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách brzy nahradí novinka. Tři podzemní zásobníky, každý o objemu 3 tisíce litrů.
02.04.2020 - 08:00
Propadl vám v posledních dnech řidičák? Na úřad nyní nechoďte, vyzývá Brňany vedení města. Magistrát je sice ve zkrácených úředních hodinách v provozu, některé úkony ale během nouzového stavu řešit...
01.04.2020 - 13:57
Komentáře