Reklama
reklama

Hvězdy slovenského reggae Polemic a Medial Banana zahrají na Flédě

Ti, kteří mají v oblibě slovenskou reggae scénu rozhodně znají jména Polemic a Medial Banana. Nyní budou mít jejich fanoušci možnost si je poslechnout v Brně na Flédě, a to 18. března. Zahrají v rámci svých kulatin a Brno bude jednou ze dvou zastávek, které v Česku mají. Jako dárek fanouškům zazní i nové písně z právě připravovaných alb obou uskupení.

Společné vystoupení obou interpretů je jedním z vrcholů festivalu Uprising, který se konal v roce 2019. Právě na festivalu zazněla poprvé píseň pod názvem Staré časy, kterou kapely nahráli společně. 

„Bylo pro mě zajímavé, že kluci jsou sice o půl generace mladší, ale zažili jsme prakticky ty samé věci,“ mluví o vzniku hitu Branislav Bejzo Bajza z Polemic. 

Píseň je o dospívání jednotlivých členů skupiny a o tom, co v té době zažívali. Zároveň odstartovala jejich vzájemnou spolupráci a dala jméno turné. Během březnového koncertu na Flédě v Brně odehrají obě skupiny své největší hity. 

Slovenská skupina Polemic vznikla už v roce 1989 a osmičlenný sbor hudebníků patří mezi přední slovenské muzikanty v žánrech ska a reggae. Bratislavská formace Medial Banana vznikla v roce 2009 a ve své tvorbě mísí reggae a ska s prvky rocku, dubu nebo dancehallu. 

Vstupenky si můžete koupit v předprodeji na GOOUT.cz nebo na adrese Poštovská 2. 

Zdroj: Klub Fléda

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
Třiačtyřicetiletý brněnský Casanova chtěl v noci vyslovit pod balkonem své milé hlasitým křikem své city. Pochopení nenašel u sousedů, ani u policie.
06.07.2020 - 19:27
Loď z roku 1955, kterou postavili svépomocí zaměstnanci Dopravního podniku města Brna, opět slouží veřejnosti. Po náročné rekonstrukci a pod novým jménem Morava poprvé vyplula v sobotu 4. července...
06.07.2020 - 10:30
Lidem vyššího věku či těm s těžkou formou poruch autistického spektra bude určen nový moderní komplex, který má vyrůst na Kociánce. Na jeho přípravě se již pracuje.
06.07.2020 - 09:11
V sobotu odpoledne zasahovali hasiči na Dívčím hradu nedaleko obce Pavlov. Zachraňovali diabetika, který v těžko dostupném terénu upadl do bezvědomí.
05.07.2020 - 13:11
Grand Prix České republiky 2020 se bude konat bez účasti veřejnosti. Již zakoupené vstupenky budou platit i příští rok.
05.07.2020 - 09:05
S komplikacemi musí počítat řidiči, kteří se vydají po silnici I/43 spojující Brno se Svitavami. Poblíž Kuřimi totiž v sobotu ráno začali pracovat silničáři. Místem se projíždí kyvadlově.
04.07.2020 - 17:40
Komentáře