Reklama
reklama

Zloděj ukradl sto kilogramů česneku

Sklizeň ještě pořádně nezačala, ale zloděj si raději pospíšil. V obci Louka na Hodonínsku zamířil na volně přístupné pole a krádeží česneku způsobil škodu za patnáct tisíc korun.

„Policisté se případem zabývají, pachatel se dopustil trestného činu krádeže, za který mu hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi,“ upřesnila policejní mluvčí Kamila Haraštová. A popsala další neuvěřitelnou krádež, tentokrát na Břeclavsku.

Do areálu štěrkovny v Zaječí zavítal zloděj s úmyslem odstranit různé kabely z těžební linky. O tom, že měl krádež dobře promyšlenou, nasvědčuje množství, které zmizelo. Z pásového dopravníku odcizil celkem tisíc sto metrů kabeláže různé šířky. Škoda se vyšplhala přes dvě stě sedmnáct tisíc korun.

„Je velice pravděpodobné, že se jednalo o práci více pachatelů, kteří odcizené kabely odváželi neznámo kam. Policisté samozřejmě budou kontrolovat sběrné suroviny, neboť není vyloučeno, že právě tady svůj lup hodlají zloději zpeněžit,“ dodala Haraštová.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře