Reklama
reklama

Stalker si svoji lásku vyhlédl v obchodě, posílal jí dopisy, cukr i kondolenci

Každá žena zatouží alespoň jednou za život po tajném ctiteli. Takového, jakého „získala“ žena z Hodonínska by si ale nepřál nikdo. Muž si osmadvacetiletou ženu vyhlédl v listopadu loňského roku v obchodě a od té doby jí zasílal přání, důvěrné dopisy, cukr nebo kondolenční kartu.

Obětí stalkera se stala žena z Hodonínska. Ta po dobu asi pěti měsíců dostávala různé zásilky, pohlednice a obálky s dopisy od neznámého muže, což ji začalo obtěžovat. „Na pohledech byly napsány různé texty od přání, přes úryvky básniček, texty písní, až po výčitky, důvěrné informace a nevhodné narážky,“ vyjmenoval mluvčí policie Petr Zámečník.

Kromě toho žena nalezla ve schránce i drobné dárky jako papírový blok, propisku, zátky, porcovaný cukr krystal a dokonce i kondolenční kartu. „Z některých psaní bylo možné identifikovat odesílatele a tak byl již začátkem letošního roku ze strany pronásledované ženy kontaktován s tím, aby svého jednání zanechal,“ upřesnil. To ale nezabralo a muž ve svém jednání pokračoval, proto se žena rozhodla obrátit na policii.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře