Reklama
reklama

Řidiče překvapila srna a pečivo skončilo na silnici

Na svou snídani museli ve středu čekat lidé z Hodonínska. Řidiči nákladního auta skočila do cesty srna, ten začal brzdit, dostal smyk a následně se auto, převážející pečivo, převrátilo.

Že na silnici občas zamíří i lesní zvěř, nepředpokládal sedmadvacetiletý řidič na Hodonínsku. Ten havaroval mezi obcemi Dubňany a Ratíškovice, když mu před Ratíškovicemi z levé strany do cesty vyběhla srna.

„Na tuto situaci řidič reagoval brzděním a s vozidlem dostal smyk, ve kterém narazil do travnatého břehu. Následně se vozidlo převrátilo a zůstalo ležet na boku napříč komunikace,“ popsal policejní mluvčí Petr Zámečník. Řidič byl z místa havárie s lehkým zraněním odvezen sanitkou na ošetření do nemocnice v Hodoníně.

Srna srážku přežila ve zdraví. Řidič byl při řízení střízlivý, celková škoda však byla vyčíslena na sedmdesát tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře