Reklama
reklama

Řidiče překvapila srna a pečivo skončilo na silnici

Na svou snídani museli ve středu čekat lidé z Hodonínska. Řidiči nákladního auta skočila do cesty srna, ten začal brzdit, dostal smyk a následně se auto, převážející pečivo, převrátilo.

Že na silnici občas zamíří i lesní zvěř, nepředpokládal sedmadvacetiletý řidič na Hodonínsku. Ten havaroval mezi obcemi Dubňany a Ratíškovice, když mu před Ratíškovicemi z levé strany do cesty vyběhla srna.

„Na tuto situaci řidič reagoval brzděním a s vozidlem dostal smyk, ve kterém narazil do travnatého břehu. Následně se vozidlo převrátilo a zůstalo ležet na boku napříč komunikace,“ popsal policejní mluvčí Petr Zámečník. Řidič byl z místa havárie s lehkým zraněním odvezen sanitkou na ošetření do nemocnice v Hodoníně.

Srna srážku přežila ve zdraví. Řidič byl při řízení střízlivý, celková škoda však byla vyčíslena na sedmdesát tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře