Reklama
reklama

Řidiče překvapila srna a pečivo skončilo na silnici

Na svou snídani museli ve středu čekat lidé z Hodonínska. Řidiči nákladního auta skočila do cesty srna, ten začal brzdit, dostal smyk a následně se auto, převážející pečivo, převrátilo.

Že na silnici občas zamíří i lesní zvěř, nepředpokládal sedmadvacetiletý řidič na Hodonínsku. Ten havaroval mezi obcemi Dubňany a Ratíškovice, když mu před Ratíškovicemi z levé strany do cesty vyběhla srna.

„Na tuto situaci řidič reagoval brzděním a s vozidlem dostal smyk, ve kterém narazil do travnatého břehu. Následně se vozidlo převrátilo a zůstalo ležet na boku napříč komunikace,“ popsal policejní mluvčí Petr Zámečník. Řidič byl z místa havárie s lehkým zraněním odvezen sanitkou na ošetření do nemocnice v Hodoníně.

Srna srážku přežila ve zdraví. Řidič byl při řízení střízlivý, celková škoda však byla vyčíslena na sedmdesát tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře