Reklama
reklama

Řidič náklaďáku nedal přednost, auto mu najelo do přívěsu

V úterý odpoledne došlo v Kyjově na křižovatce ke srážce nákladního vozidla s osobním autem. Šestatřicetiletý řidič nedal přednost protijedoucímu autu. Jeho řidič skončil v nemocnici.

K nehodě došlo o půl čtvrté odpoledne na křižovatce ulice Nětčická, Mlýnská a Mezivodí. „Šestačtyřicetiletý řidič nákladního vozidla Daf s přívěsem odbočoval na křižovatce vlevo směrem ke mlýnu. Přitom ale nedal přednost protijedoucímu vozidlu Škoda Felicie, které řídil třiačtyřicetiletý muž,“ popsal policejní mluvčí Petr Zámečník.

Ten, i přesto, že brzdil, do přívěsu nákladního vozidla narazil. Při dopravní nehodě utrpěl řidič osobáku zranění, se kterým byl převezen do nemocnice. Ani jeden z mužů před jízdou alkohol nepožil. Škodu na vozidlech policisté odhadli na více jak sto tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře