Reklama
reklama

Řidič náklaďáku nedal přednost, auto mu najelo do přívěsu

V úterý odpoledne došlo v Kyjově na křižovatce ke srážce nákladního vozidla s osobním autem. Šestatřicetiletý řidič nedal přednost protijedoucímu autu. Jeho řidič skončil v nemocnici.

K nehodě došlo o půl čtvrté odpoledne na křižovatce ulice Nětčická, Mlýnská a Mezivodí. „Šestačtyřicetiletý řidič nákladního vozidla Daf s přívěsem odbočoval na křižovatce vlevo směrem ke mlýnu. Přitom ale nedal přednost protijedoucímu vozidlu Škoda Felicie, které řídil třiačtyřicetiletý muž,“ popsal policejní mluvčí Petr Zámečník.

Ten, i přesto, že brzdil, do přívěsu nákladního vozidla narazil. Při dopravní nehodě utrpěl řidič osobáku zranění, se kterým byl převezen do nemocnice. Ani jeden z mužů před jízdou alkohol nepožil. Škodu na vozidlech policisté odhadli na více jak sto tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Městské divadlo Brno se přidá k dalším brněnským divadelním budovám, které mění svůj vzhled k lepšímu. Během příštích dvou let získá i divadelní dům v Lidické ulici moderní tvář. Podle plánů vyjde...
25.09.2017 - 19:58
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Komentáře