Reklama
reklama

Řidič náklaďáku nedal přednost, auto mu najelo do přívěsu

V úterý odpoledne došlo v Kyjově na křižovatce ke srážce nákladního vozidla s osobním autem. Šestatřicetiletý řidič nedal přednost protijedoucímu autu. Jeho řidič skončil v nemocnici.

K nehodě došlo o půl čtvrté odpoledne na křižovatce ulice Nětčická, Mlýnská a Mezivodí. „Šestačtyřicetiletý řidič nákladního vozidla Daf s přívěsem odbočoval na křižovatce vlevo směrem ke mlýnu. Přitom ale nedal přednost protijedoucímu vozidlu Škoda Felicie, které řídil třiačtyřicetiletý muž,“ popsal policejní mluvčí Petr Zámečník.

Ten, i přesto, že brzdil, do přívěsu nákladního vozidla narazil. Při dopravní nehodě utrpěl řidič osobáku zranění, se kterým byl převezen do nemocnice. Ani jeden z mužů před jízdou alkohol nepožil. Škodu na vozidlech policisté odhadli na více jak sto tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře