Reklama
reklama

Nepozorný řidič dodávky „odmetl“ odbočující auto, to narazilo do domu

Nečekaný náraz překvapil obyvatele domu v obci Mutěnice na Hodonínsku. Při srážce dodávky a osobního auta, odletěl automobil do jejich rodinného domu. Poškodil fasádu a obklad domku, při nehodě utrpěla spolujezdkyně lehká zranění.

„Třiapadesátiletý řidič dodávky Renault se při jízdě plně nevěnoval řízení a přehlédl osobní vozidlo VW Polo,“ uvedl mluvčí hodonínské policie Petr Zámečník. To způsobilo nehodu, která se udála v úterý po páté hodině odpoledne.

„Řidič volkswagenu, jedoucí stejným směrem, měl v úmyslu odbočit na nájezd k rodinnému domu po pravé straně. Z toho důvodu si najel ke středu vozovky a započal odbočovat vpravo,“ upřesnil Zámečník. To už ale do vozu narazila dodávka, která za ním přijížděla. Nárazem bylo auto odhozeno na zeď domku a došlo k poškození fasády a obkladu domu.

Při dopravní nehodě utrpěla spolujezdkyně volkswagenu lehké zranění, dechové zkoušky řidičů prokázali, že byli oba střízliví. Škoda byla vyčíslena na sto patnáct tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře