Reklama
reklama

Muž vytáhl na řidiče pistoli

Na neobvyklý případ narazili strážničtí policisté. Obrátil se na ně devětapadesátiletý muž, který se měl stát obětí ohrožování střelnou zbraní.

Policisté při rozplétání případu zjistili, že tento muž jel v pátek odpoledne ve Bzenci nákladním vozidlem za jiným osobním vozidlem. U železničního přejezdu pak obě vozidla zastavila.

Řidič osobního vozidla vystoupil, šel za řidičem nákladního vozidla a začal mu nadávat za styl jeho jízdy a pěstmi bouchal do dveří jeho vozu. Ten si nechtěl nechat nadávat a vzal do ruky kladivo, které měl v kabině vozidla, aby svého protivníka odradil od jeho počínání. Nadávajícího muže to zřejmě rozčílilo ještě více. Šel zpět kle svému vozidlu, ze kterého si vzal krátkou střelnou zbraň. Tuto zbraň prostrčil mezerou mezi sklem a rámem kabiny dveří a zbraní mířil na řidiče náklaďáku.

K výstřelu ze zbraně ani žádnému zranění naštěstí nedošlo. Třicetiletého muže policisté podezřívají z trestného činu Nebezpečného vyhrožování, za který by v případě prokázání viny mohl být odsouzena až na tři roky odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Komentáře