Reklama
reklama

Muž vytáhl na řidiče pistoli

Na neobvyklý případ narazili strážničtí policisté. Obrátil se na ně devětapadesátiletý muž, který se měl stát obětí ohrožování střelnou zbraní.

Policisté při rozplétání případu zjistili, že tento muž jel v pátek odpoledne ve Bzenci nákladním vozidlem za jiným osobním vozidlem. U železničního přejezdu pak obě vozidla zastavila.

Řidič osobního vozidla vystoupil, šel za řidičem nákladního vozidla a začal mu nadávat za styl jeho jízdy a pěstmi bouchal do dveří jeho vozu. Ten si nechtěl nechat nadávat a vzal do ruky kladivo, které měl v kabině vozidla, aby svého protivníka odradil od jeho počínání. Nadávajícího muže to zřejmě rozčílilo ještě více. Šel zpět kle svému vozidlu, ze kterého si vzal krátkou střelnou zbraň. Tuto zbraň prostrčil mezerou mezi sklem a rámem kabiny dveří a zbraní mířil na řidiče náklaďáku.

K výstřelu ze zbraně ani žádnému zranění naštěstí nedošlo. Třicetiletého muže policisté podezřívají z trestného činu Nebezpečného vyhrožování, za který by v případě prokázání viny mohl být odsouzena až na tři roky odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře