Reklama
reklama

Dvacetiletý motorkář skončil na Hodonínsku ve svodidlech

Další zranění si vyžádala neodhadnutá rychlost v zatáčce motorkáře u obce Sudoměřice na Hodonínsku. Ten se ve čtvrtek odpoledne dostal do smyku, najel do protisměru a narazil do svodidla. Mladík si poranil ruku.

Na silnici I/55 nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a havaroval. „Muž uvedl motocykl do smyku. Následně s ním vyjel vlevo do protisměru, kde narazil do kovového svodidla a přepadl tělem mimo komunikaci. Při havárii utrpěl mladý muž úraz horní končetiny a byl převezen na ošetření do nemocnice,“ popsal mluvčí policie Petr Zámečník.

Dechová zkouška vyloučila požití alkoholu před jízdou, mladík měl však velké štěstí. Statistiky uvádějí, že závažnost dopravních nehod je u motorek šestkrát vyšší než u osobních aut. Nejčastějšímí příčinami nehod je nepřiměřená rychlost a způsob jízdy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Městské divadlo Brno se přidá k dalším brněnským divadelním budovám, které mění svůj vzhled k lepšímu. Během příštích dvou let získá i divadelní dům v Lidické ulici moderní tvář. Podle plánů vyjde...
25.09.2017 - 19:58
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Komentáře