Reklama
reklama

Dvacetiletý motorkář skončil na Hodonínsku ve svodidlech

Další zranění si vyžádala neodhadnutá rychlost v zatáčce motorkáře u obce Sudoměřice na Hodonínsku. Ten se ve čtvrtek odpoledne dostal do smyku, najel do protisměru a narazil do svodidla. Mladík si poranil ruku.

Na silnici I/55 nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a havaroval. „Muž uvedl motocykl do smyku. Následně s ním vyjel vlevo do protisměru, kde narazil do kovového svodidla a přepadl tělem mimo komunikaci. Při havárii utrpěl mladý muž úraz horní končetiny a byl převezen na ošetření do nemocnice,“ popsal mluvčí policie Petr Zámečník.

Dechová zkouška vyloučila požití alkoholu před jízdou, mladík měl však velké štěstí. Statistiky uvádějí, že závažnost dopravních nehod je u motorek šestkrát vyšší než u osobních aut. Nejčastějšímí příčinami nehod je nepřiměřená rychlost a způsob jízdy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
16.09.2018 - 18:21
Komentáře