Reklama
reklama

Do řidiče náklaďáku narazilo auto, ten se otřepal a odjel

K vážné dopravní nehodě došlo ve čtvrtek po půl jedenácté dopoledne na Hodonínsku. Řidič auta Peugeot jel ze Šardic na Mistřín a začal předjíždět nákladní vozidlo. Řidička v protisměru to ale neubrzdila.

V době předjíždění projížděla třiačtyřicetiletá žena v autě Škoda Felicie v protisměru, ale střetu nestačila zabránit. „Při čelní srážce utrpěla těžká zranění a také třiatřicetiletý řidič z předjíždějícího vozidla byl těžce zraněn. Ve škodovce s řidičkou cestoval ještě spolujezdec, který byl také převezen do nemocnice,“ popsala policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Během střetu byl peugeot odhozen na nákladní vozidlo, které muselo být nárazem poškozeno. Řidič náklaďáku z místa nehody ujel. „Policisté by proto uvítali na tísňové lince 158 jakoukoliv informaci, která by pomohla ustanovit auto či řidiče,“ upřesnila. U řidiče předjíždějícího vozu dopadlo měření na alkohol negativně.

Po střetu byla silnice zcela neprůjezdná a policisté museli provádět odklon dopravy. Průjezd byl obnoven až za dvě hodiny.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
V sobotu 14. 7. zahájí v Brně provoz nové středisko RETRO-USE na adrese Francouzská 36. Podobné zařízení ve Škrobárenské ulici v Brně-Černovicích, které fungovalo od roku 2016, ke stejnému dni...
14.07.2018 - 08:45
Komentáře