Reklama
reklama

Do řidiče náklaďáku narazilo auto, ten se otřepal a odjel

K vážné dopravní nehodě došlo ve čtvrtek po půl jedenácté dopoledne na Hodonínsku. Řidič auta Peugeot jel ze Šardic na Mistřín a začal předjíždět nákladní vozidlo. Řidička v protisměru to ale neubrzdila.

V době předjíždění projížděla třiačtyřicetiletá žena v autě Škoda Felicie v protisměru, ale střetu nestačila zabránit. „Při čelní srážce utrpěla těžká zranění a také třiatřicetiletý řidič z předjíždějícího vozidla byl těžce zraněn. Ve škodovce s řidičkou cestoval ještě spolujezdec, který byl také převezen do nemocnice,“ popsala policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Během střetu byl peugeot odhozen na nákladní vozidlo, které muselo být nárazem poškozeno. Řidič náklaďáku z místa nehody ujel. „Policisté by proto uvítali na tísňové lince 158 jakoukoliv informaci, která by pomohla ustanovit auto či řidiče,“ upřesnila. U řidiče předjíždějícího vozu dopadlo měření na alkohol negativně.

Po střetu byla silnice zcela neprůjezdná a policisté museli provádět odklon dopravy. Průjezd byl obnoven až za dvě hodiny.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
V průběhu podzimu se léčil ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně olympionik a komeťácká legenda Vladimír Nadrchal. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel...
17.01.2018 - 14:13
Nová část hřbitova ve Slatině Foto: Magistrát města Brna, Z. Kolařík
Slatinský hřbitov město rozšířilo o 1600 metrů čtverečních s kapacitou 56 klasických kopaných hrobů a 318 urnových. Náklady na úpravy se vyšplhaly na 3,1 milion korun. Částku financovalo město Brno.
17.01.2018 - 07:34
Vizualizace rozhledny Holedná Foto: Projekt Dáme na vás
Výzvu k podávání návrhů do druhého ročníku participativního rozpočtu statutárního města Brna schválili dnes radní. Podávat návrhy bude možné od 15. února do konce května 2018. Celková vyčleněná...
16.01.2018 - 16:50
Komentáře