Reklama
reklama

Do řidiče náklaďáku narazilo auto, ten se otřepal a odjel

K vážné dopravní nehodě došlo ve čtvrtek po půl jedenácté dopoledne na Hodonínsku. Řidič auta Peugeot jel ze Šardic na Mistřín a začal předjíždět nákladní vozidlo. Řidička v protisměru to ale neubrzdila.

V době předjíždění projížděla třiačtyřicetiletá žena v autě Škoda Felicie v protisměru, ale střetu nestačila zabránit. „Při čelní srážce utrpěla těžká zranění a také třiatřicetiletý řidič z předjíždějícího vozidla byl těžce zraněn. Ve škodovce s řidičkou cestoval ještě spolujezdec, který byl také převezen do nemocnice,“ popsala policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Během střetu byl peugeot odhozen na nákladní vozidlo, které muselo být nárazem poškozeno. Řidič náklaďáku z místa nehody ujel. „Policisté by proto uvítali na tísňové lince 158 jakoukoliv informaci, která by pomohla ustanovit auto či řidiče,“ upřesnila. U řidiče předjíždějícího vozu dopadlo měření na alkohol negativně.

Po střetu byla silnice zcela neprůjezdná a policisté museli provádět odklon dopravy. Průjezd byl obnoven až za dvě hodiny.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře